ЦЕ EASY Життєві історії Чоловік інколи їздить в інше місто до дочки від першого шлюбу, але нещодавно виявила, що він в тому місті намагається знайомитися з іншими жінками

Чоловік інколи їздить в інше місто до дочки від першого шлюбу, але нещодавно виявила, що він в тому місті намагається знайомитися з іншими жінками

Доброго вам дня. Вирішила і я написати свою історію, бо мабуть накипіло.

Мені 35 років, живу з чоловіком вже п’ятий рік. Є дочка від першого шлюбу, але суть не в цьому. Ще пару років тому я дізналася, що він листується з іншими жінками, пише їм компліменти.

На моє запитання, що це? Відповів просто, що це нічого не означає. Мені звичайно, було неприємно жахливо, але з огляду на те, що у нас все добре і потихеньку забула про це.

Потім знову знайшла переписку, не думайте я не лазила спеціально в його телефон. Так виходило що саме мені все в руки прийшло.

У нього теж є дочка від попереднього шлюбу і живуть вони з матір’ю в іншому місті. Він періодично туди їздить, знімає номер в готелі або квартиру подобово і забирає доньку. Надсилає мені фотки з нею. Все чинно-благородно.

Але останнім часом мене прям стало гризти почуття, що щось не так. І тут вже я зробила дурість.

Залізла в його ФБ і побачила, що листування він веде саме з жінками з міста, де дочка. Пропонує зустрітися.

Я розумію, що це його особистий простір і я не повинна так робити, але мені прикро від того, що я безмежно йому довіряла, багато чого для нього зробила, а йому все ще щось треба.

Хоча він сам якось мені сказав, що так, можу і зустрітися але не більше того. Ну звичайно, про погоду поговорити.  А останнім мене просто вбило, пише жінці і просить про зустріч причому не знайомий з нею, а мабуть він їх всіх навмання шукає через пошук.

Причому вона говорить що працює а після роботи треба дитину забирати, він зібрався з нею. І зібрався так їхати що б у неї останній робочий день був. Ось що це?

Я не раз говорила, що якщо щось не так я не тримаю, але він не йде, про любов говорить.

Загалом я так заплуталася, не знаю що робити. Зараз багато хто почне говорити що дура, навіщо полізла, не знала б і жила б спокійно. Але для мене це дуже важливо.

Кидати його не хочу, впринципі він піклується, гроші загальні, все як у нормальній сім’ї. Але от не зрозумію тільки, ну навіщо ???

Навіщо шукати зустрічей з ким попало якщо тобі так добре зі мною як говориш? Може є тут чоловіки які хочуть прокоментувати з чоловічої сторони?

Просто хотілося виговоритися, не знаю що робити. Є скріни переписки думаю поки подивитися що далі буде, не показувати поки. Причому листування він видалив. Дякую що почитали, по можливості доповню.

Related Post

Не подобаються Лізі мої поради? Заради бога, я їй більше слова не скажу. Купуватиму онукові свіжі фрукти, а їй торт замовлю. На здоров’я. А в майбутньому і подивимося, хто мав рацію: свекруха, яка бажала кращого. Або її внутрішнє бажання набити собі черево. Час усіх розсудить. А жінки, на жаль, над часом не владніНе подобаються Лізі мої поради? Заради бога, я їй більше слова не скажу. Купуватиму онукові свіжі фрукти, а їй торт замовлю. На здоров’я. А в майбутньому і подивимося, хто мав рацію: свекруха, яка бажала кращого. Або її внутрішнє бажання набити собі черево. Час усіх розсудить. А жінки, на жаль, над часом не владні

Хоча мені вже нещодавно і стукнуло 63 роки, почуваюся я краще, ніж 20 років тому. Ось що означає вчасно взяти себе до рук і почати правильно харчуватися. Раджу всім, для

Мої куми зраджують один одному з різними людьми, і живуть так вже 10 роківМої куми зраджують один одному з різними людьми, і живуть так вже 10 років

Я думала що історії про сім’ї де гуляють обоє, але не розлучаються, бо їх все влаштовує можуть тільки в фільмах вигадувати, або місцеві пліткарки розповідати. Але це далеко не так,

Після знайомства з рідними нареченої засумнівався, а чи точно я хочу одружуватися? Чи вона дійсно така, якою я її знаю?Після знайомства з рідними нареченої засумнівався, а чи точно я хочу одружуватися? Чи вона дійсно така, якою я її знаю?

Мене звати Ігор. Я щасливий, розлучений архітектор. Провів 7 років у нещасливому шлюбі, був у всьому “поганий”. Наслухався претензій на все життя вперед. А потім в один момент побачив дружину