Чоловік каже, що у нього є дівчина, яку вік не може покинути, але зізнається, що іноді спить з нею, при цьому хоче бути зі мною, хоча знає, що я незаймана

Мені 20 років, вчуся в інституті. Знайомі були з цим чоловіком заочно. Дуже рідко перетиналися з загальними знайомими в компанії.

В якийсь момент я зрозуміла що він мені подобається, але я навіть не думала нічого більшого.

Просто цікавий чоловік, ніколи не сміявся і рідко посміхався. Одного разу я дуріла як зазвичай і він тихенько засміявся, в той момент я побачила його усмішку і по вуха в неї закохалася. Я постійно хотіла що б він сміявся.

Пару раз мене просили написати йому, що б він прийшов на загальний збір, так і почалося наше листування, ми розговорилися.

Він розповів про свого собаку, і про те що пес погриз зарядку для телефону. Я люб’язно запропонувала йому свою запасну, але за це він повинен був піднятися і попити чай.

Спочатку він зніяковіло відмовився, мовляв незручно, але врешті-решт погодився.

Наступним ввечером він приїхав, ми пили чай і він дивився мені прямо в очі, я ніяковіла. А йому це начебто подобалося.

Після цього все якось закрутилося. Вечорами він забирав мене на машині і ми каталися. Потім ми зупинялися де небудь в тихому місці і просто сиділи і розмовляли, постійно дивлячись одне одному в очі.

Якось він взяв мене за руку і поцілував її, а потім сказав що йому не можна цього робити, йому не можна просто торкатися до мене, я запитала чому, а він сказав що у мене все життя попереду.

Ми весь час ставили собі питання “Що робити?” і “Що відбувається з нами?”. Ми подумали, що нам не варто поспішати і переходити кордон. Але з кожним вечером ми заходили все далі і далі.

Але він дуже довго тримався, знаючи що я незаймана, не домагався, а навпаки намагався не втратити кордон.

Але я жодним чином не пручалася, навіть навпаки давала зрозуміти що хочу цього. І як багато хто міг подумати, не тому що просто вже хотіла втратити цноту, а тому що я зрозуміла, що чекала його.

Але у нього виявилася дуже складна ситуація на особистому фронті, він як би не вільний, але і кинути її теж не може з якоїсь причини.

Періодично він з нею спить, а я терплю. Було якось не так боляче на початку, була поглинена закоханістю напевно. Але зараз я мучуся в безсонні з думками про те, що можливо саме зараз він з нею.

Не знаю до чого це все призведе звичайно, але точно знаю що я його люблю і з упевненістю можу сказати що коханню кожен вік підвладний.

Related Post

Слід прийняти той факт, що не можна врятувати те, що вже зруйновано та знищено, не можна будувати стосунки зі зрадникомСлід прийняти той факт, що не можна врятувати те, що вже зруйновано та знищено, не можна будувати стосунки зі зрадником

Я зараз хочу поговорити не зовсім про зраду, швидше про те, що відбувається після неї, і чим це закінчується для нормальної людини. Мій перший шлюб протримався шість років, а далі

Повчальна історія про непрофесіоналізмПовчальна історія про непрофесіоналізм

Діти теж вміють бути хорошими вчителями. Продавщиця, не звертаючи уваги на досить юну клієнтку і не перестаючи базікати з подругою, обговорюючи з нею всі останні новини, абсолютно випадково, зовсім не