Чоловік купує нам із коханкою однакові речі

Мене звати Христина і приблизно рік тому я дізналася, що у чоловіка є інша. Ну понервувала звичайно. І піти хотіла, і його вигнати. А потім емоції якось вщухли.

Ви вже мене вибачте, але в мої плани зараз розлучення ну ніяк не входить. Так буває! Нехай чоловік і дуркує, ризикує найдорожчим, що є в житті – родиною. Невже через це я маю повністю перекроїти власне життя?

Я не самовпевнена панянка, яка б казала, що погуляє і прийде. Або що це ненадовго. Я реалістка і я не можу знати скільки цей жах протриває і до чого призведе.

Але я твердо вирішила, що жодних прямих питань чоловіку ставити не збираюся. А раптом він від того вирішить, що раз я вже знаю, то можна і з родини піти? Ой ні, це для сміливих. Я ж боюся.

Весь цей рік моє життя сповнено сюрпризів. Хто проходив через подружню зраду, той розуміє про що я.

У свята він наче з родиною, але точно на декілька годин має поїхати. Виходи в люди у нас стали окремими і його неможливо вмовити на вечерю вдвох поза домом. Постійно виникають раптові поїздки, з яких він повертається такий щасливий, що аж заздрість бере.

Я за тією паняночкою приглядаю в соцмережах іноді. Неприємно звичайно, але що зробиш. І от що мене остаточно засмутило з останніх моїх спостережень. Що б дороге не купив мені чоловік, він купує їй те ж саме.

Мені оберемок квітів і їй в той же день. Мені сумочку за пристойну ціну – їй таку ж саму. Схожа історія і з доглядовою косметикою, навіть з одягом! Звичайно, що й телефони у нас однакові.

Він так доодягає нас, що колись взагалі переплутає. І сміх, і гріх. Що мені з цим робити?

Related Post

Дружина пішла вигуляти собаку, а та привела її до квартири іншої жінкиДружина пішла вигуляти собаку, а та привела її до квартири іншої жінки

Жила-була звичайна сім’я. Дружина займалася господарством, а чоловік ходив наліво. І думав, що ніхто і ніколи не зловить його на зраді. Але ще у подружжя була собака. Так часто буває

В нашу квартиру у окупованому місті заселилися орки. Краще б вона згорілаВ нашу квартиру у окупованому місті заселилися орки. Краще б вона згоріла

Ми відтягували евакуацію як могли. Точніше навіть сказати, що відтягувала я. Чоловік просив мене їхати з дітьми, я ж боялася загубитися і розділися посеред війни. Він відмовлявся їхати і кидати

Йому залишила мультиварку, комп’ютер, електрочайникЙому залишила мультиварку, комп’ютер, електрочайник

Катя познайомилася з Ромою в громадському транспорті. Як з’ясувалося, у їхніх батьків поряд знаходяться дачні ділянки. З тих пір вони зустрічалися і через деякий час вирішили розписатися. Все було чудово.