Перейти до вмісту

Чоловік купив генератор нам і родині своєї сестри. Я не витримала вкотре платити і за нас, і за них, тож попросила повернути гроші. Ох і скандал вийшов!

У нас з чоловіком троє діток. Працюємо обоє. Він звичайно заробляє суттєві гроші, я ж приношу просто невелику копійку ще. Але зайвим не буде. Живемо можна сказати заможно, але я думаю, що є ще куди рости.

Так як наша родина є багатодітною, то чоловік може їздити за кордон. З початку енергетичної кризи він возив екофлови з Молдови прямісінько на Київ. А ось в останню поїздку привіз генератори і продавав серед наших сіл.

Сімейний бюджет у нас жіноча справа. Нам трьох діток навчати, підіймати. Будинок кращий будувати треба. Тож я складаю потроху наші заощадження. Приглядаю, щоб ніхто не витрачав зайвого.

Коли чоловік їде на закупи за кордон, то бере валюту із заощаджень. А як повертається, то кладе назад. Із прибутком, звичайно. Цього разу ми прийняли рішення, що генератор час мати і нам. Тож він привіз таку махіну на подвір’я.

Також він вмовив родину сестри взяти один собі. Вони довго вагалися. Чоловік її так взагалі виступав проти. Каже, відключення і перечекати можна. А генератор треба виносити, заправляти. А як Марічка має перечекати з річним малюком на руках?

Врешті решт генератор приїхав і до них. Я тоді за неї пораділа навіть. Якби не її брат, мій чоловік, нічого б з мертвої точки не зрушило б. Він часто густо купує їм необхідні речі. Чоловік Марічки щось заробляє, але в родину часто навіть не доносить зароблене. Десь діває, чорт такий.

Мені завжди не подобалося, що на моєму чоловікові відповідальність не лише за наших дітей, а ще й за сетру та її маля. Бо вона ж не мати одиначка. А отже нехай не мовчить! Свого чоловіка самій треба робити! А не на братові їздити.

Після останньої поїздки чоловік повернув в заощадження ту ж суму, що і взяв. Я здивувалася, спитала про прибуток. Але він сказав, що прибуток пішов на два генератори.

Я злилася, та мовчала. Але ж ви знаєте, що таке село. Якось пощастило мені дізнатися, що чоловік у Марічки золотий, забезпечив їх генератором. І це поки інші чекають і мучяться. Тоді я набрала Марічку телефоном і попросила, щоб вони гроші за генератор повернули.

Сестра чоловіка здивувалася, навіть сказала, що це не моя справа. Я ж зауважила, що якщо її милий так хвалиться, то хай і гроші теж виділяє. Вона вийшла заміж за дибіла, а мені спокою немає.

Але все це якимсь чином обернулося проти мене. Чоловік вчинив мені спочатку скандал, що я і сестру образила, і його принизила. Але до цього я була готова і ні про що не шкодую. Бо не дам іншим на нас “їздити”.

Але сталося гірше. Чоловік почав складати заощадження десь окремо у сейфі в офісі. Видає мені якісь кошти, але тепер я знати не знаю, що в нас є, де, скільки. Вважаю це неприпустимим. Та й несправедливо якось! Я нас захищаю, а він тепер з мене чужу людину робить.

До речі, гроші за генератор нам ніхто не повернув. Але чоловік у Марічки красень! Є чим пишатися.