Чоловік набагато старше мене, йому 59 років, а він завів коханку

Я вся вже змучилася і не знаю, що робити. Заміжня вже майже дев’ятнадцять років, моєму чоловікові 59, а мені 37 років. За час сімейного життя у нас народилося дві донечки, однієй зараз вже вісімнадцять років, а молодшенькій всього один рік.

Все у нас в житті начебто не погано, живемо мирно, чоловік працює, я по господарству вдома і дітьми займаюся. Нещодавно я дізналася, що у мого благовірного з’явилася коханка, і зізнаюся, ця новина вибила мене з колії.

Не скажу, що раніше він святим був, але цього я від нього не чекала. Після стількох років життя, ми стали рідними людьми і я навіть подумати не могла, що все складеться саме так. Коли намагалася поговорити з чоловіком на чистоту, він все заперечував і говорив, що я шукаю проблему на рівному місці. Але я то знала, що це правда.

Спробувала подивитися його телефон, так отримала ляпаса і скандал. Незважаючи на це, я не заспокоїлася і запросила роздруківку дзвінків з його номера. У цій роздруківці був один невідомий номер.

Я зателефонувала за цим номером, але не стала розкривати хто я. Мені звичайно, відповів жіночий голос і як з’ясувалося, його коханка моя ровесниця. Вона заміжня вже в четвертий раз і у неї є дочка. Вона зовсім не переймається з приводу того, що про її роман дізнається чоловік, це будуть його проблеми.

Було дуже боляче, але я знайшла в собі сили для розмови з чоловіком. Він обурився і сказав, що я могла дати йому час і він би сам, припинив ці відносини. Він сказав, що я не маю права, вимагати від нього негайно піти від коханки. Я сиділа і плакала, одного разу він вже зрадив мені коли народилася перша дочка, а тепер з народженням другої донечки все повторюється. Він знову зраджує мене як тоді, коли мені найбільше потрібна його любов і підтримка.

Я зараз перебуваю в декреті, тому не можу працювати. У нас квартира взята в іпотеку, вона оформлена на мене, дитячі виплати скоро закінчаться і вся надія на утримання сім’ї, тільки на чоловіка. Він немов відчуваючи це, ще більше починає нахабніти і навіть не збирається припиняти свій роман. Скандалить і обзиває мене, говорить, що якщо захоче, то заведе ще одну коханку. Нецензурною лайкою він може назвати і дітей, особливо старшу, коли вона намагається навести його на шлях істинний.

Дуже прикро за себе і за дітей, він просто принижує мене своєю поведінкою. Розлучитися не можу, я зараз від нього дуже залежу. Незважаючи на образу, мені здається, що я все одно відчуваю до нього любов. Підкажіть, як повернути його в сім’ю? Як зробити так, щоб він пішов від коханки і згадав, що у нього є дружина і діти?

You cannot copy content of this page