Чоловік набрався кредитів тільки для того, щоб вдавати, що заробляє більше за мене

У мене ніколи не було комплексів щодо того, хто має більше в сім’ї заробляти, адже все відносно. Сьогодні чоловік більше одержує, завтра я. Головне, щоб на життя вистачало.

Але виявилося, що у мого чоловіка щодо цього зовсім інша думка. Йому міцно вбили в голову, що чоловік зобов’язаний заробляти більше за свою дружину, інакше він не мужик, а таке.

Шкода, що про ту тупість я дізналася надто пізно, коли чоловік вже наробив справ, які нам тепер доведеться розв’язувати.

Пів року тому я отримала запрошення працювати в іншій компанії, де обіцяли платити більше. Простіше кажучи, мене заманили конкуренти.

Але я не мучилася муками вибору, бо все одно планувала зі старої роботи звільнятися, надто багато суперечностей із начальством накопичилося.

Шансом я скористалася негайно, швидко змінивши роботу. І не прогадала. Тут і робота цікавіша, і зарплата вища, ніж була в мене на минулому місці.

Минув випробувальний термін, я вийшла на повну зарплату, тут-то і з’ясувалося, що я почала заробляти більше за чоловіка. Різниця була відчутна.

Я цим не вихвалялася, просто озвучила, що тепер я отримую стільки то грошей. Не для того, щоб ущемити чоловіка, а просто поділилася радістю, що тепер ми можемо дозволити собі трохи більше.

Чоловік мене дуже стримано привітав, але тоді я не помітила нічого особливого. Мабуть, треба було ретельніше стежити за його реакцією, але тепер вже не суть.

Через місяць чоловік прийшов додому весь осяяний, розповів, що його підвищили, тепер він отримує ще більше, ніж я, мало не вдвічі. Мене це щиро втішило, я пишалася, що в мене чоловік такий молодець.

З того місяця він стабільно приносив додому більше за мене. А для мене це не було перегонами, я просто пораділа, що у нас немає проблем з грошима.

Щоправда, нещодавно виявилося, що вони таки є. Тому що чоловіка не підвищили, а заробляє він стільки ж, скільки було до його “підвищення”.

Просто щоб пустити мені пил в очі, він набрав кредитів, видаючи ці гроші за свою зарплату. Але він їх до ладу не платив, тому банки почали надзвонювати мені.

Так я й дізналася правду, хоча чоловік продовжував якийсь час намагатися водити за носа, мовляв, це якась помилка, я розберусь, і таке інше.

Коли я дізналася правду, у мене було лише одне питання – навіщо? Навіщо він це все зробив, нормально ж жили, не потребували нічого. Що за потреба була все псувати?

Тут і розкрилася проблема, що чоловік відчував себе недостатньо мужнім, коли я почала заробляти більше, і щоб повернути хоча б видимість чоловічої гордості, він затіяв цю історію з кредитами.

Тепер треба розбиратися з його позиками, щоб не збиралися борги, а це вдарить по кишені. Я ж щиро вважала, що у нас із грошима все гаразд, не економила.

Ну, тепер доведеться економити. А все через те, що чоловік дурень.

You cannot copy content of this page