Перейти до вмісту

Чоловік найняв на роботу якусь жінку. А потім делегував їй частину моїх обов’язків

Я чесно вірила, що одружуся раз і на все життя. В університеті закохалася в одного хлопця, мріяла, щоб і він звернув на мене увагу.

Але Сашко міняв дівчат як рукавички, до мене йому не було діла. Поки одного разу він не покликав мене на побачення.

У нас почалися стосунки. Мабуть, я його тоді таки зачепила чимось. А після випуску він покликав мене заміж. Часи були непрості. Нам довелося шукати будь-яку роботу, аби гроші на їжу були.

Якимось дивом ми пережили 90-ті, стали на ноги. Вирішили, що треба зайнятися чимось своїм. Хотілося розпочати власну справу. Зайняли грошей у борг, відкрили свій бізнес.

На щастя, справи почали налагоджуватись. Я стала правою рукою Сашка. Спочатку я виконувала обов’язки відразу кількох людей. На мені трималася вся бухгалтерія, всі підрахунки, нюанси.

А потім я завагітніла і з головою пішла у материнство. При цьому встигала і дім у чистоті тримати, і їсти готувати, і чоловікові з документами допомагати.

Я робила для коханого все, що він мене просив. І мені здавалося, що він це цінує. Бізнес був дуже успішним. Нам із чоловіком вдалося заснувати свою компанію, забезпечити робочі місця. Коли син пішов до школи, я повернулася до компанії на повний робочий день. А після роботи робила з Ромою уроки.

Чоловік завжди був задоволений мною. Я й подумати не могла, що ми маємо якісь проблеми. Лаятися ми могли лише через роботу, бо часто наші погляди на майбутнє нашої компанії розходилися. Проте Сашко завжди враховував мою думку, намагався знайти компроміс.

З моменту нашого весілля минуло 18 років. І я почала помічати, що стосунки стрімко псуються. Чоловік найняв на роботу якусь жінку. А потім делегував їй частину моїх обов’язків.

Він пояснював це тим, що піклується про мене. Мовляв, я й так стільки років віддала роботі. Настав час мені відпочити і зайнятися тим, що було б мені до душі.

Мене це трохи збентежило, бо я звикла до свого ритму життя. Але тоді я не побачила у вчинку чоловіка нічого підозрілого. А потім наші стосунки почали псуватися. Ми віддалялися одне від одного.

Сашко завжди пропадав на роботі, почав їздити в якісь дивні відрядження. Разом з ним завжди була ця жінка, адже тепер вона стала його правою рукою.

Не розумію, чому я ще тоді не відчула, що чоловік мені банально зраджує. А від роботи він мене звільнив, щоб я нічого не запідозрила. Дівчина, яку Сашко найняв, дуже скоро почала качати права. Вона розмовляла зі мною так, ніби я в компанії остання людина.

Я не хотіла з’ясовувати стосунки із чоловіком. Мені просто хотілося почути від нього правду, а не виправдання. На жаль, мені вдалося це зробити, коли через 2 роки я спіймала Сашу на місці злочину. Він оьіймався з цією особою у своєму кабінеті під час обідньої перерви.

Після 20 років спільного життя чоловік пішов до іншої, молодшої жінки. Але чому? Адже я була готова на все заради нього.