Чоловік називає свою зраду нісенітницею і продовжує вести себе неналежним чином

Нещодавно з’явилася підозра, що чоловік веде активне листування з іншою жінкою. Спочатку не надавала цьому значення, але пізніше точно змогла переконатися.

Вирішила не скандалити та спокійно повідомила чоловіку про свої підозри. Сказала, що це неприємно і це спілкування краще припинити. Він просто відмахнувся, сказавши, що це все нісенітниця.

Мотивував тим, що це просто подруга рівня привітатись у спортзалі, де вони, власне, іноді й перетинаються. Спочатку я заспокоїлася, але чоловік нічого не зробив для того, щоб це листування припинити.

Навпаки, мені навіть здалося, що він навмисне все це демонструє. Приблизно через місяць я вже побачила у листуванні фото інтимного характеру.

Мені все стало зрозуміло, адже друзі не будуть обмінюватися подібними фото. Коли знову сказала йому про це, він спробував зробити винною мене. Мовляв, я підозрюю його в тому, чого немає і все це знову ж таки нісенітниця.

Не можу сказати, що мені подобається подібне ставлення та його спроби виставити мене дурою. Все ж таки я його люблю і намагаюся зберегти сім’ю. Підкажіть, що робити?

Related Post

Як подолати складний період в нашому сімейному житті?Як подолати складний період в нашому сімейному житті?

Моєму чоловікові 34 роки, мені 27 років, ми в шлюбі майже 3 роки, немає у нас дітей. У цьому році наша сім’я пережила багато проблем: взимку у нас сталася криза

Досить сподіватися і чекати, потрібно влаштовувати своє життя поки син ще маленькийДосить сподіватися і чекати, потрібно влаштовувати своє життя поки син ще маленький

Чоловік покинув мене з двомісячною дитиною, сказав, що помилився і ніколи мене не любив. З того часу минув вже рік, а я ніяк не можу звикнути до цього, не можу