Чоловік не хоче працювати

Я багато років заробляла одна і годувала всю сім’ю. Всі робили вигляд, що так і треба. Зараз я втратила роботу і хочу, щоб чоловік пішов працювати. Він навіть не уявляє, скільки грошей потрібно сім’ї з чотирьох осіб!

Вдома від мене користі набагато більше, ніж від нього: прибирання, готування, уроки з 10-річною дочкою. Не знаю, як вчинити: ми на межі розлучення, сил і бажання годувати дармоїда у мене більше немає. Але якщо розлучуся, дочка не пробачить: вона дуже любить батька.

Наталя, 46 років
Пані Наталю, ви багато років одна годували всю сім’ю, все робили вигляд, що так і треба, – і ви разом з ними. Чому так сталося? З чого все почалося? Як вийшло, що ви взяли на себе роль основного добувача? Можливо, ваша кар’єра була більш успішною, ніж у чоловіка?

Як складалися ваші стосунки з чоловіком після народження дочки, хто доглядав за малюком? Мабуть, ви рано вийшли на роботу. Чи допомагав чоловік в господарських справах? Що він робив весь цей час? І, головне, хто вирішив, що чоловік буде сидіти вдома, а ви підете працювати?

За стилем вашого листа можна припустити, що ви сильна, цільна натура, яка вміє вирішувати проблеми, брати на себе відповідальність. Це прекрасні якості. Ось і зараз ви хочете «розрулити» ситуацію кардинальним способом. Якщо у вас краще виходить вдома, нехай чоловік вирушає на роботу. Зупиняє любов дочки до батька і страх втратити контакт з дитиною.

Як дочка жила 10 років, поки ви багато часу приділяли роботі? Як складалися ваші стосунки? Якщо дівчинка бачила, що ви вибивається з сил, а чоловік нічого не робить, чому вона так прив’язана до батька? Вона знає про розбіжності в сім’ї? Ви обговорюєте з нею матеріальні проблеми?

You cannot copy content of this page