ЦЕ EASY Життєві історії Чоловік ні з ким не розмовляє відтоді, як дитина розбила подарунок від його колеги

Чоловік ні з ким не розмовляє відтоді, як дитина розбила подарунок від його колеги

Останній рік у моїй родині йде якась неоголошена холодна війна. Ми в шлюбі цілу вічність років, маємо трьох дітей. Найменшій 4 рочки.

Я завжди почувала себе захищеною поруч із чоловіком. Він і потурбуватись може, і підтримати. Кожного разу, коли поставало питання нового маля, я думала, що нам вже досить, а чоловік, навпаки, говорив, що маємо народжувати.

Коли я йшла у декрет, я вірила що це на декілька років. Але наш шлюб вже перетворився у вічний декрет. Чоловік заробляє посередньо, але нам на все вистачає. Колись я вийду на роботу знов і справи підуть вгору. А поки постійно говоримо одне одному, що ми багаті по-іншому. Велика родина – це і є скарб.

Так все було. Але останній рік чоловік почав змінюватися. У всіх моїх діях він намагається виставити мене поганою господинею. Що би не приготувала, він матиме якесь зауваження. Бруд вдома не помітити не може. Якщо прибирання почнеться у вихідний, може влаштувати крик, що спокою йому вдома немає.

Кудусь разом піти він не хоче. Говорю щось про дітей – йому байдуже. Погані оцінки, підозрілі нові друзі – все немає значення. Вдома постійно у телефоні і не дай Боже його відірвати.

Нещодавно після свого дня народження у офісі приніс годинник. Я здивувалася, бо у них завжди було прийнято дарувати гроші. Якось тишком нишком проговорився, що весь офіс гроші і дарував, а це якась колега захотіла привітати окремо.

У мене або параноя загострилася, або пазл склався. Вдома я така погана, бо десь же є колега, напевне хороша.

Він той годинник поставив на полицю у передпокої. Звичайний собі механізм, має гучні щогодинні куранти. Сам годинник з імітованого дерева з золотим декором, виглядає досить стильно і навіть недешево. Але сувенір, як сувенір.

Якось я побачила, що менша донька виявляє до цього подарунку цікавість. Стоїть, дивиться. Я взяла та й дала його в руки. Не буду пояснювати чи були в мене якісь наміри, навіть не питайте.

Загалом все що лишилося від нього я не захотіла ставити на полицю назад. Склала у пакет і кинула в сміття.

Коли настав вечір я гадала, скільки ж пройде часу, коли мій милий помітить. Сподівалася хоча б до того повечеряти. Але ні.

Діма спокійно запитав де його годинник. Поки я розповідала, як все неочікувано сталося і що мала Оленка ні в чому не винна, він холодним тоном сказав, щоби я віддала йому в руки все, що лишилося.

Я пояснювала, що все вже пішло у сміття, коли побачила у очах чоловіка справжню лють. Навіть попросила дітей розійтись бігом по кімнатам.

Мені довелося витягати уламки із сміття. Ось так! Віддала йому. Говорити до нього просто боялася. Того вечора вечеряти з нами він не сів.

Вже пройшло днів 10, але чоловік не розмовляє ні з ким з нас. З дітьми не вітається навіть, на питання не відповідає. Гроші нещодавно лишив на столі, написав «комунальні+їжа».

Зараз я б певно мала ламати голову, як нам примиритися і жити далі. А я ж навпаки думаю, як потягнути дітей самій. Мені страшно жити поруч із ним.

Він перетворився на геть іншу людину, я його просто не впізнаю. Хтось з таким стикався у житті?

Related Post

Правду люди кажуть, нема худа без добра. Але і добре не буде, перш ніж людина не зрозуміє ціну щастю.Правду люди кажуть, нема худа без добра. Але і добре не буде, перш ніж людина не зрозуміє ціну щастю.

Вперше Рита зрозуміла що з нею щось не так тоді, коли вона ображена однокласницею побажала їй щоб та впала. Оленка перечепилася і зламала ногу. Спочатку Рита не надала цьому значення,

Зустрів ту саму у потязі, але забув дізнатися як її звати та записати номер телефонаЗустрів ту саму у потязі, але забув дізнатися як її звати та записати номер телефона

Місяць тому їду з Києва із відрядження. Вечір. Втомився, просто очі злипаються. Думаю тільки про тепле ліжко. Потяг нарешті вирушає. Місце поруч вільне, що тішить деякою свободою переміщення. А, ні!

Моя матір не хотіла щоб я народила їй внучку, а тепер проситься спілкуватися з дітьмиМоя матір не хотіла щоб я народила їй внучку, а тепер проситься спілкуватися з дітьми

Я завжди вважала свою матір прекрасною і люблячою жінкою. Вона трепетно відносилася до дітей. 2 роки назад я народила першого внука. Вони душі в ньому не чаяли разом з дідусем.