Чоловік нічого в цьому не бачить, все ж добре, йому зручно в спортивках

На днях нашій доні має виповнитися 5 рочків, і звісно ж я хочу щоб у моєї принцеси все було найкраще. Це ж всього стосується і столу, і наряду і торту, словом, всього.

Я довго думала як провести свято так, щоб і дитині було цікаво і дорослим запам’яталося. Вирішила зробити все красиво, в одному стилі. До нас в гості мала прийти свекруха з чоловіком, моя сестра, а також 2 невістки з своїми дітками і братами мого чоловіка.

Для дітей я замовила аніматора, для того, щоб було цікаво і не треба було дорослим відволікатися на шум їхнього чада. З розрахунку на 7 дітей якраз було б нормально.

Аніматор мав прийти на 3 години, а потім діти б хто куди, хто гратися, хто спати. Я довго готувалася до свята, адже в дитини таке свято один раз в житті, всі інші дні народження ми провели скромно, без зайвих трат, а зараз з’явилася можливість, то чому б і ні.

Я замовила величезного торта, кульки, фотозону для діток, підібрала наряд собі і донці в тон, для того щоб красиво сфотографуватися, я розумію, що десь може це просто мій каприз, але так хотілося щоб потім доця згадувала своє дитинство дивлячись на красиві фотографії де все ідеально.

Все і було ідеально, до того моменту як вмішалася свекруха. Поки я поралася на кухні вона спитала що треба зробити, я сказала які серветки, який посуд, яку скатеритину і все таке.

Через пів години зайшла в кімнату і ледь не зомліла, адже я просила одне, а зробили інше. Дочку вдягли в джинси, бо ж всеодно замастить, чоловікові сорочку теж вже закинули в шафу, і нічого що вона попрасована висіла.

Скатертину постелили зелену в фіолетовий горох, свекруха поставила пластиковий посуд, він в мене взагалі то так, для пікніка чи просто, але точно не на стіл, келихи різнобій, серветки – жесть, нарвала з паперових рушників.

Я ж сказала де що лежить, просила зробити так як я прошу. Кульки розібрали, адже з них була композиція складена, фотозону поставили в кладовку, по указу свекрухи, щоб не заважала. Дитячу взагалі закидали речами і сумками.

А саме головне, тут приїхала нас привітати тітка Рая з своїм кодлом, з села, у нас будинок великий, я на хвильку вибігла, подякувала сказала за стіл не хочуть, я і назад на кухню, а за цей час свекруха примудрилася зрізати 3 ярус торту і спакувати внукам Раї.

Чоловік нічого в цьому не бачить, все ж добре, йому зручно в спортивках які йому мама привезла, а ще вони аніматора відмінили, без мого відома.

Донька розплакалася і сказала що до гостей не вийде, я просто взяла дітей і невістку яка за мене заступилася і ми пішли з дітьми в парк, як же мені було образливо, шкода і грошей і нервів, а головне свята дитячого, я ж так хотіла щоб все було ідеально.

Related Post

Зробив коханій пропозицію на публіці, але вона відмовила, тепер не можу зрозуміти, чи це кінець нашим стосункамЗробив коханій пропозицію на публіці, але вона відмовила, тепер не можу зрозуміти, чи це кінець нашим стосункам

Ми з Наталею зустрічаємося з 11-го класу. Разом вступили до столичного вишу, щоб не розлучатися. Разом його закінчили: вона із червоним дипломом, а я з трійками у додатку. Гуманітарій з мене