fbpx

Чоловік нічого в цьому не бачить, все ж добре, йому зручно в спортивках

На днях нашій доні має виповнитися 5 рочків, і звісно ж я хочу щоб у моєї принцеси все було найкраще. Це ж всього стосується і столу, і наряду і торту, словом, всього.

Я довго думала як провести свято так, щоб і дитині було цікаво і дорослим запам’яталося. Вирішила зробити все красиво, в одному стилі. До нас в гості мала прийти свекруха з чоловіком, моя сестра, а також 2 невістки з своїми дітками і братами мого чоловіка.

Для дітей я замовила аніматора, для того, щоб було цікаво і не треба було дорослим відволікатися на шум їхнього чада. З розрахунку на 7 дітей якраз було б нормально.

Аніматор мав прийти на 3 години, а потім діти б хто куди, хто гратися, хто спати. Я довго готувалася до свята, адже в дитини таке свято один раз в житті, всі інші дні народження ми провели скромно, без зайвих трат, а зараз з’явилася можливість, то чому б і ні.

Я замовила величезного торта, кульки, фотозону для діток, підібрала наряд собі і донці в тон, для того щоб красиво сфотографуватися, я розумію, що десь може це просто мій каприз, але так хотілося щоб потім доця згадувала своє дитинство дивлячись на красиві фотографії де все ідеально.

Все і було ідеально, до того моменту як вмішалася свекруха. Поки я поралася на кухні вона спитала що треба зробити, я сказала які серветки, який посуд, яку скатеритину і все таке.

Через пів години зайшла в кімнату і ледь не зомліла, адже я просила одне, а зробили інше. Дочку вдягли в джинси, бо ж всеодно замастить, чоловікові сорочку теж вже закинули в шафу, і нічого що вона попрасована висіла.

Скатертину постелили зелену в фіолетовий горох, свекруха поставила пластиковий посуд, він в мене взагалі то так, для пікніка чи просто, але точно не на стіл, келихи різнобій, серветки – жесть, нарвала з паперових рушників.

Я ж сказала де що лежить, просила зробити так як я прошу. Кульки розібрали, адже з них була композиція складена, фотозону поставили в кладовку, по указу свекрухи, щоб не заважала. Дитячу взагалі закидали речами і сумками.

А саме головне, тут приїхала нас привітати тітка Рая з своїм кодлом, з села, у нас будинок великий, я на хвильку вибігла, подякувала сказала за стіл не хочуть, я і назад на кухню, а за цей час свекруха примудрилася зрізати 3 ярус торту і спакувати внукам Раї.

Чоловік нічого в цьому не бачить, все ж добре, йому зручно в спортивках які йому мама привезла, а ще вони аніматора відмінили, без мого відома.

Донька розплакалася і сказала що до гостей не вийде, я просто взяла дітей і невістку яка за мене заступилася і ми пішли з дітьми в парк, як же мені було образливо, шкода і грошей і нервів, а головне свята дитячого, я ж так хотіла щоб все було ідеально.

Related Post

Оленка мені відповідає, причому таким монотонним голосом, наче читає: – Так знаю! Ти 3 травня 2008 року зустрінеш хлопця на ім’я Руслан, ви одружитеся, у вас народиться дочка. Після цього Руслан вас кине, і ти вийдеш заміж за свого викладача Олега Петровича. Далі розповідати? Мені стало так гидко від цього пророцтва, що я послала її і пішла своєю дорогоюОленка мені відповідає, причому таким монотонним голосом, наче читає: – Так знаю! Ти 3 травня 2008 року зустрінеш хлопця на ім’я Руслан, ви одружитеся, у вас народиться дочка. Після цього Руслан вас кине, і ти вийдеш заміж за свого викладача Олега Петровича. Далі розповідати? Мені стало так гидко від цього пророцтва, що я послала її і пішла своєю дорогою

Якось повертаюся я з медучилища додому, піднімаюся по сходах і бачу – стоїть моя сусідка Олена з скляними очима. Питаю, що сталося – мовчання. Раптом вона падає на підлогу. Мацаю

Мама дивиться мені прямо в очі і каже синові:Мама дивиться мені прямо в очі і каже синові:

Ця мама — дійсно молодець! Кілька років тому я працювала в маленькій піцерії, де дуже частими гостями були молоді батьки з дітьми. Заклад було досить маленьким, і в будні дні