Чоловік ніколи не завершує, те що почав

Я, звичайно, знала цю його особливість, коли виходила заміж. Але тоді я думала, що з часом у ньому прокинеться відповідальність, та й була закохана по вуха, на недоліки мало звертала увагу. Але з роками це дратує дедалі більше.

Заробляє він непогано. Робота у банку завжди непогано оплачувалася. Здавалося б, чого не вистачає? Живи собі і радій, тим більше, що він дуже любить мене. Але є одне “але”. Він, бачите, у мене на всі руки майстер. І це насправді так. Він уміє майже все, що має вміти справжній чоловік. Зробити ремонт у будинку самостійно – так, причому дуже якісно. Приварити на дачі щось – без проблем, машину відремонтувати своїми руками – будь ласка!

Ось тільки його надовго не вистачає. Забуває, переходить на щось інше, а потім його треба тижнями просити, щоб він завершив розпочате. В результаті ми живемо в умовах перманентного ремонту у квартирі, машина вже рік їздить із двома заґрунтованими крилами (все не збереться пофарбувати, а автосервіс не потрібен, він же сам може відмінно покласти «металік» та лак), на дачі – чорт ногу зломить!

Я йому сто разів говорила: винаймімо когось, нехай дороблять ремонт, нестерпно жити в таких умовах! Куди там! Слухати не хоче. Він же все вміє!

Одного разу я не витримала, і кажу:

— Фімо, а що буде, якщо ти на роботі не вчасно закриєш фінансову проводку?
— Мене звільнять.
— А чому ти раптом вирішив, що вдома має бути інакше? Даю тобі два тижні терміну. Я їду до батьків, щоб до мого повернення все було закінчено. У квартирі та на дачі. Інакше я когось попрошу. І це серйозно. Так жити далі я не збираюся!

І я поїхала до батьків. Щовечора телефоном він мені клявся, що вже майже все доробив, трошки залишилося. Але коли я повернулася в передчутті закінченого ремонту, то мало не розплакалася: за дрібними винятками віз і нині був на тому самому місці.

Ну, що мені з ним робити? Напевно, розпродам нишком весь інструмент і сама найму людей. Хоча скандал із цього приводу буде неймовірним…

Related Post

Тепер, коли моя вага перевалила за сто, почала побоюватися, що ставлення чоловіка до мене змінитьсяТепер, коли моя вага перевалила за сто, почала побоюватися, що ставлення чоловіка до мене зміниться

Зміни у житті, більшість людей планують або з понеділка, або з першого числа. І запланована дата непомітно відсувається на невизначений час. І я не виключення. Коли помітила, що одяг став