Чоловік ображає мене при сторонніх

Коли ми знаходимося в компанії друзів, чоловік дуже грубо зі мною спілкується. Може підвищити голос, сказати щось образливе. На його випади я відповідаю мовчанням.

Не люблю з’ясовувати стосунки публічно. Коли ми обговорюємо цю проблему наодинці, він відповідає, що проблема в мені, що це я його виводжу з себе. Навіть його друзі дивуються такій поведінці: «Що ти зробила, чому він так з тобою спілкується?» Я не витримала цього. Зібрала речі і пішла. Я люблю його, але таке ставлення не подобається. Не знаю, чи правильно я вчинила.

Марія, 24 роки
Привіт, Маріє! Хочеться підтримати вас у вашому виборі. Піти від коханої людини непросто, але жити в атмосфері насильства ще складніше. А те, про що ви пишете, саме так і називається. Судячи з усього, ваш чоловік абьюзер, який принижує вас. Це не фізичне, але психологічне насильство.

Продовжувати жити з людиною, яка не контролює свої емоції, може бути небезпечно для вас. Примітно, що про неадекватність такої поведінки говорять навіть його друзі. Зриваючись на вас при них, він, можливо, звеличує себе за ваш рахунок.

Бажаю вам сил і міцності духу, щоб берегти себе від подібних відносин і нікому не дозволяти руйнувати вашу психіку і ваше життя.

You cannot copy content of this page