fbpx

Чоловік перекладає відповідальність на мене, а я ночами не сплю, ще трішки і самій лікар знадобиться

Нещодавно стався у мене конфлікт з власним чоловіком. Справа в тому, що у нас малі діти і їм катастрофічно не вистачає батьківської уваги і тепла. Але справа навіть не в цім. Ярослав вірить в все, що пишуть СМІ. Крім того, думка старих бабусь на лавках під під’їздом йому набагато важливіша інших речей.

Вчора нашим дітям робити щеплення. Процедура звісно ж не з найпривабливіших і приємніших, але що зробиш, коли треба. Медсестра сказала, що ці щеплення обов’язкові для тих, хто хоче йти в садочок. Якщо вони не робляться, то туди просто не візьмуть. А я хоч і не була взахваті від процесу щеплення і наслідків але підписую згоду.

Роблять нам значить ту вакцину. Діти звісно кричать не своїм криком, синіють, ну і все по сценарію, бо нас зразу попередили що воно боляче.

Менша наче й легко перенесла. Поїхали додому, поки їхали вони в машині відіспалися. Чоловік поїхав далі на роботу а я з ним вже вдома лишилася. Через 2 години у дитини піднялася температура, але я як досвідчена матуся просто дала жарознижуюче. Я ж знаю, що від щеплень таке буває, тому сильно не переживала. Ще через годину температура піднялася і в старшого. Різниця в них в 1 рік, тому зараз я особливо заклопотана.

В результаті діти горять, у них обох температура 40. Лікарі розводять руками і кажуть що це цілком адекватна реакція організму на щеплення різні збудники хвороб. Діти мляві, постійно плачуть. Перші 2 дні я просто сходила з розуму. 2 діток одночасно на руках. Я намагалася полегшити їм стан, протирала вологими серветками, носила на руках, для того щоб вони не запарювалися в ліжечках.

Через 2 дні все пройшло. Але що я пережила. Адже за цих 48 годин ні в одного ні на градус температура на спала. Тим не менше головне те, що чоловік не хотів мені допомагати.

Каже що це я захотіла ті щеплення, то тепер щоб сама все і вирішувала. Але як же я захотіла? Якщо так треба. Він вважає що без них можна обійтися, бо і в садочок необов’язково. А я не можу ще 5 років сидіти вдома. Просто не витримаю, та і всі їх роблять, всі ходять в садок, в чому проблема я не розумію. Порадьте що робити, ви з таким стикалися?

Related Post

Він так і сказав: – Однак зрада – найгірший вихід з будь-якої ситуаціїВін так і сказав: – Однак зрада – найгірший вихід з будь-якої ситуації

Людина, яка пішла на зраду, неминуче виявляється покараною. В першу чергу, вона втрачає спокій. Совість – найжорстокіший суддя зраднику. Зрада може не тільки вбити відносини, але іноді і людей, а

facebook