fbpx

Чоловік перестав митися і слідкувати за собою

В одну мить чоловік перестав за собою слідкувати. Але коли ми тільки одружилися все було зовсім інакше. 20 років назад м красиві і щасливі виходили з будинку культури, де нас і розписали.

Тоді ми були молоді, амбіційні, постійно намагалися довести один одному щось, хотіли показати що ми найкращі одини в одного.

За ці роки я дуже багато чого зрозуміла. Переживши кілька зрад, декрет і навіть нервовий зрив я зрозуміла, що треба любити себе в першу чергу.

Як то? Та дуже просто, адже тільки тоді коли ти любиш себе, тобі не потрібна підтримка когось з боку, ти більше не залежиш від чоловіка і його думки. Так сталося і з нами. В один прекрасний момент я просто змінила своє бачення світу навколо.

Коли підросли діти, то я звісно ж, ще й стала за собою доглядати. Я просто не мала права здаватися, тому вирішила змінити своє життя, і перше що я взяла за правило – ніколи більше не махати рукою на свій вигляд.

Чоловік буде чи ні, але я повинна бути гарною. В нас, по суті, не таке вже і довге життя, щоб тратити його на нерви і скандали. Тому я привила собі і дітям звичку завжди бути на висоті і слідкувати за собою.

Чоловік через деякий час заспокоївся і теж почав слідувати нашому прикладу. Але тепер нам обом по 48 років, тільки я виглядаю на 35, а він на всі 60. Він зовсім перестав доглядати за собою. Голитися, стригтися, слідкувати за одягом і нігтями він більше не збирався.

Більше того, тепер він міг спокійно завалитися в ліжко е помившись, або витерти руки об себе. По суті мені всеодно, є пралка, пилосос і інші прибори, які все приберуть, але ж хочеться щоб поруч був чоловік, а не тільки спогади які після нього лишаються.

Але чи можна так після 45 забувати про своє здоров’я і вигляд, про елементарні засоби гігієни?

Related Post

Наталя завжди мріяла вийти заміж за іноземцяНаталя завжди мріяла вийти заміж за іноземця

Моя знайома нещодавно розірвала складні і тривалі відносини. Довго переживала. Порадили їй скористатися популярним додатком для знайомств. Спочатку вона сумнівалася, мовляв, почуття ще не охололи, але всі їй твердили: “Не

Мені в житті всі твердили, що у мене нічого не вийде. Цю установку втовкмачували спочатку батьки, які все життя пропрацювали в рідному колгоспі, а потім були змушені рано вийти на пенсію; так мені говорила класна керівниця, коли я сказала їй, що хочу займатися і чого досягти, так мені говорив будь-який зустрічний-поперечний, який вважає, що мені потрібно знати його “компетентну” думкуМені в житті всі твердили, що у мене нічого не вийде. Цю установку втовкмачували спочатку батьки, які все життя пропрацювали в рідному колгоспі, а потім були змушені рано вийти на пенсію; так мені говорила класна керівниця, коли я сказала їй, що хочу займатися і чого досягти, так мені говорив будь-який зустрічний-поперечний, який вважає, що мені потрібно знати його “компетентну” думку

Все життя доводиш собі, що чогось вартий. Мені в житті все твердили, що у мене нічого не вийде. Цю установку втовкмачували спочатку батьки, які все життя пропрацювали в рідному колгоспі,