Чоловік пішов до іншої, але не зовсім. Живемо з чоловіком 31 рік, виростили 2 дочок, а він почав бігати до іншої але і до мене не перестав ходити

Живемо з чоловіком 31 рік, виростили 2 дочок. Нам по 53 роки. Познайомилися в 17, одружилися в 19. Будь-яке було. Весь цей час любили одне одного.

Навіть коли чоловік приходив втомлений, але побачивши мене, радів, очі запалювалися. Багато працювали фізично, переїжджали і будувалися.

Чоловік міняв роботу, тому що досягнувши одного, хотів завжди більшого, а я завжди йшла на поводу. Хотів таксувати – будь ласка, набридло, відкрив відділ продажів – будь ласка.

Грошей ніколи не було, але завжди я брала кредит. Він теж багато працював, до знемоги. У червні цього року сказав, що більше не хоче бути в торгівлі, мовляв, переріс, я знову погодилася.

Але, мабуть, нерви зовсім розхитані я влаштувала скандал практично без приводу. Було прикро, що весь час думає про всіх, але не про нас.
Особливо чоловік переживає за матір, яка до нього ставиться холодно і байдуже. Буває й таке.

Після 3-го-скандалу він пішов вночі і більше не повернувся. Як виявилася, ходив весь цей час по кафе з нашою однокурсницею-вдовою, через 2 місяці почав у неї  жити. Додому приїжджав, але зі мною не спілкувався.

Потім почав спілкуватися і раз в тиждень ночувати. Ліжка не було. Відділ продажів грошей зовсім не дає прибутку, тому з його слів він почав жити вдома десь на 4 місяць. 4 дня тут 3 у неї. Так і живемо.

В даний час вона бере його на роботу (вона начальник відділу) і він хоче виїхати і більше не приїжджати (з його слів). Але при цьому купує все в будинок, ремонтує, робить мені дрібні подарунки і компліменти. Подарунки привозить щотижня після вихідних, залишає на вихідні гроші.

Розумію, що він втомився від скандалів як каже, та й діти ніяк не влаштують своє життя, як хотілося б йому. Загалом, біжить від проблем і не бачить, не чує мене.

Як розривається моє серце, біль така, що й не винести, не знаю, як жити без нього. З ним важко, але без нього порожнеча гірше не буває. Завжди хотіла єдиного чоловіка в житті, як батьки, ось і отримала.

Раніше могла будь-якому дати раду, а  себе ось з боку не бачу. Як же мені бути, забути його, я знаю, не вийде. Пішов уже 6 місяць після скандалу, а на душі все так само важко і виходу я не бачу ніякого.

Related Post

Заради помсти чоловікові я зареєструвлася на сайті знайомствЗаради помсти чоловікові я зареєструвлася на сайті знайомств

Одного разу я потрапила в стресову ситуацію. Мій чоловік пішов приймати ванну, а сам залишив ноутбук включеним. Я сіла за комп’ютер і побачила, що у нього відкрита сторінка сайту знайомств.

Дід у двох правих черевиках, сказав, що мій син дуже хворіє в арміїДід у двох правих черевиках, сказав, що мій син дуже хворіє в армії

Мій батько дуже був доброю людиною. Він одного разу побачив, як по нашій вулиці йде дідок. Одяг на ньому чистий, сам охайний, тільки черевики на ногах обидва праві. Мій батько

Буквально за кілька днів після свята до мене на вулиці підійшла незнайома жінкаБуквально за кілька днів після свята до мене на вулиці підійшла незнайома жінка

Ми з чоловіком жили в душу майже 30 років. Я вийшла заміж за Васю, коли мені тільки-но виповнилося 20. Він був трохи старший за мене і жив по сусідству. Дуже