fbpx

Чоловік пішов до іншої, але не зовсім. Живемо з чоловіком 31 рік, виростили 2 дочок, а він почав бігати до іншої але і до мене не перестав ходити

Живемо з чоловіком 31 рік, виростили 2 дочок. Нам по 53 роки. Познайомилися в 17, одружилися в 19. Будь-яке було. Весь цей час любили одне одного.

Навіть коли чоловік приходив втомлений, але побачивши мене, радів, очі запалювалися. Багато працювали фізично, переїжджали і будувалися.

Чоловік міняв роботу, тому що досягнувши одного, хотів завжди більшого, а я завжди йшла на поводу. Хотів таксувати – будь ласка, набридло, відкрив відділ продажів – будь ласка.

Грошей ніколи не було, але завжди я брала кредит. Він теж багато працював, до знемоги. У червні цього року сказав, що більше не хоче бути в торгівлі, мовляв, переріс, я знову погодилася.

Але, мабуть, нерви зовсім розхитані я влаштувала скандал практично без приводу. Було прикро, що весь час думає про всіх, але не про нас.
Особливо чоловік переживає за матір, яка до нього ставиться холодно і байдуже. Буває й таке.

Після 3-го-скандалу він пішов вночі і більше не повернувся. Як виявилася, ходив весь цей час по кафе з нашою однокурсницею-вдовою, через 2 місяці почав у неї  жити. Додому приїжджав, але зі мною не спілкувався.

Потім почав спілкуватися і раз в тиждень ночувати. Ліжка не було. Відділ продажів грошей зовсім не дає прибутку, тому з його слів він почав жити вдома десь на 4 місяць. 4 дня тут 3 у неї. Так і живемо.

В даний час вона бере його на роботу (вона начальник відділу) і він хоче виїхати і більше не приїжджати (з його слів). Але при цьому купує все в будинок, ремонтує, робить мені дрібні подарунки і компліменти. Подарунки привозить щотижня після вихідних, залишає на вихідні гроші.

Розумію, що він втомився від скандалів як каже, та й діти ніяк не влаштують своє життя, як хотілося б йому. Загалом, біжить від проблем і не бачить, не чує мене.

Як розривається моє серце, біль така, що й не винести, не знаю, як жити без нього. З ним важко, але без нього порожнеча гірше не буває. Завжди хотіла єдиного чоловіка в житті, як батьки, ось і отримала.

Раніше могла будь-якому дати раду, а  себе ось з боку не бачу. Як же мені бути, забути його, я знаю, не вийде. Пішов уже 6 місяць після скандалу, а на душі все так само важко і виходу я не бачу ніякого.

Related Post

Спробувала зламати життя заміжньої коханки, але не тут-то було!Спробувала зламати життя заміжньої коханки, але не тут-то було!

Відразу скажу: з чоловіком я в підсумку розлучилася, і не шкодую. У мене нова щаслива родина, в якій про зраду я навіть не переживаю. Мій чоловік вирішив «напаскудити там, де

Саша мені зрадив першим і тим самим відкрив рахунок. Я була готова його зрівняти…Саша мені зрадив першим і тим самим відкрив рахунок. Я була готова його зрівняти…

Анна, 36 років. Мені завжди здавалося, що такий дівчині, як я, такій чудовій і розумній, чоловік не може зрадити. Ніколи. Навіть якщо я не займаюся з ним близькістю три місяці.

Мій тато все життя зраджував мамі, а я за цим спостерігала. Але знаєте, я з цього винесла душе багато життєвих уроківМій тато все життя зраджував мамі, а я за цим спостерігала. Але знаєте, я з цього винесла душе багато життєвих уроків

Зазвичай батьки намагаються подавати хороший приклад своїм дітям. На жаль, мої навпаки показали, як робити не треба. Тато часто зраджував мамі, вона була дуже тиха і слабка за характером, тому