Чоловік після 7 років шлюбу, повів знайомити “тритежневу” дівчину зі свїми батьками…

Мій чоловік (прожили з ним 7 років) пішов від мене рік назад до іншої дівчини. Це сталося дуже швидко і стало для мене шоком. До цього ми жили дружно, іноді звичайно сварилися, потім мирилися.

Я намагалася ставитися до нього з розумінням і турботою. В Інтернеті на мовному сайті він познайомився з дівчиною і захопився нею. Через три тижні листування (я її читала) привів її знайомити до своїх батьків.

Батьки були в шоці, особливо його батько. Вони дуже добре до мене ставилися, і за 7 років ми стали великою родиною. Звичайно ж, батьки не прийняли її.

В результаті чоловік відрікся від свого батька і до цього дня більше з ним не спілкується. Мені чоловік сказав, що ніколи мене не любив і хоче розлучення. Я була в страшному шоці.

Не знала як далі жити. У цей період ми ще почали намагатися завести дитину. Я вже мріяла про дітей. Ще до розлучення він став з нею жити на орендованій квартирі.

В цей час я випадково побачила їх переписку і прочитала. Дуже здивувалася, що в листуванні чоловік дуже добре про мене пише, пише, що кохає мене, а вона просто текст, гра.

Кілька разів намагався з нею порвати, але вона його не відпускала. Дівчина ще виявилася психологом за освітою. Загалом, окрутила його, а він і закохався в її образ. Через місяць ми розлучилися.

Потім на якийсь час чоловік залишився один. Мабуть раптом усвідомив що накоїв. Говорили, що ходив сірий і убитий. Все втратив. Один раз навіть мені писав і пропонував жити разом, але було вже пізно.

Дуже важко було пережити розлучення. Просто пекло. Я його дуже кохала, до весілля зберігала себе для нього. І не вірю я, що він мене не кохав. Я все пам’ятаю як було!

По-початку, мені було дуже прикро, що мені і його батькові стільки довелося всього вистраждати, а та дівчина живе собі з ним і радіє. Ніхто її не карає. Ніякими докорами сумління вона не мучиться!

Тому, жінки, які мали зв’язки з одруженими і каються викликають у мене повагу! Каяття – це велика справа! Якби та розлучниця розкаялася, то я можливо змогла б і пробачити її.

Вважаю, що через каяття можна отримати прощення і ніколи не пізно зробити це. Я не маю на увазі таке як не поправді, як “натворю що хочу, а потім вибачення попрошу”.

Я маю на увазі щире каяття. Якби для кожної жінки було б забороненим вступати в стосунки з одруженими, то і розлучень через зради і не було б! Все одно б звичайно розлучалися, але обдуманого рішення одного або двох подружжя без участі третьої людини.

You cannot copy content of this page