Чоловік після 7 років шлюбу, повів знайомити “тритежневу” дівчину зі свїми батьками…

Мій чоловік (прожили з ним 7 років) пішов від мене рік назад до іншої дівчини. Це сталося дуже швидко і стало для мене шоком. До цього ми жили дружно, іноді звичайно сварилися, потім мирилися.

Я намагалася ставитися до нього з розумінням і турботою. В Інтернеті на мовному сайті він познайомився з дівчиною і захопився нею. Через три тижні листування (я її читала) привів її знайомити до своїх батьків.

Батьки були в шоці, особливо його батько. Вони дуже добре до мене ставилися, і за 7 років ми стали великою родиною. Звичайно ж, батьки не прийняли її.

В результаті чоловік відрікся від свого батька і до цього дня більше з ним не спілкується. Мені чоловік сказав, що ніколи мене не любив і хоче розлучення. Я була в страшному шоці.

Не знала як далі жити. У цей період ми ще почали намагатися завести дитину. Я вже мріяла про дітей. Ще до розлучення він став з нею жити на орендованій квартирі.

В цей час я випадково побачила їх переписку і прочитала. Дуже здивувалася, що в листуванні чоловік дуже добре про мене пише, пише, що кохає мене, а вона просто текст, гра.

Кілька разів намагався з нею порвати, але вона його не відпускала. Дівчина ще виявилася психологом за освітою. Загалом, окрутила його, а він і закохався в її образ. Через місяць ми розлучилися.

Потім на якийсь час чоловік залишився один. Мабуть раптом усвідомив що накоїв. Говорили, що ходив сірий і убитий. Все втратив. Один раз навіть мені писав і пропонував жити разом, але було вже пізно.

Дуже важко було пережити розлучення. Просто пекло. Я його дуже кохала, до весілля зберігала себе для нього. І не вірю я, що він мене не кохав. Я все пам’ятаю як було!

По-початку, мені було дуже прикро, що мені і його батькові стільки довелося всього вистраждати, а та дівчина живе собі з ним і радіє. Ніхто її не карає. Ніякими докорами сумління вона не мучиться!

Тому, жінки, які мали зв’язки з одруженими і каються викликають у мене повагу! Каяття – це велика справа! Якби та розлучниця розкаялася, то я можливо змогла б і пробачити її.

Вважаю, що через каяття можна отримати прощення і ніколи не пізно зробити це. Я не маю на увазі таке як не поправді, як “натворю що хочу, а потім вибачення попрошу”.

Я маю на увазі щире каяття. Якби для кожної жінки було б забороненим вступати в стосунки з одруженими, то і розлучень через зради і не було б! Все одно б звичайно розлучалися, але обдуманого рішення одного або двох подружжя без участі третьої людини.

Related Post

Викликала таксі і приїхала … а там … чоловік в обіймах дівчини, та й не просто дівиці, а вчительки її синаВикликала таксі і приїхала … а там … чоловік в обіймах дівчини, та й не просто дівиці, а вчительки її сина

Рита була дівчиною звичайнісінькою, можна навіть сказати, трохи некрасивою, але вона не надавала цьому великого значення, особливо ніколи і не доглядала за собою. А навіщо? Адже її вибрав ВІН, Ігор,

Я вийшла заміж, прожила з чоловіком 2 роки і отримала своє, по заслугах – чоловік пішов до іншоїЯ вийшла заміж, прожила з чоловіком 2 роки і отримала своє, по заслугах – чоловік пішов до іншої

Як пізно часом приходить каяття. Більше 10 років тому я зустрічалася з одруженим чоловіком цілих 2 роки. Мені було 25 років, йому на 10 років більше і він став моїм

Бабуся розповіла, що її чоловіка приворожила зла жінка, коли він підходив до будинку йому смерділо гівномБабуся розповіла, що її чоловіка приворожила зла жінка, коли він підходив до будинку йому смерділо гівном

Бабуся моя в юності була красунею, при цьому була дуже працьовита. Час був післявоєнний, і вона як старша дочка годувала всю сім’ю. Прадіда поховали. Ось вона і намагалася: то на

facebook