Чоловік почав поводитися дивно. Ні, зрозуміло, я не проти, щоб чоловік стежив за собою, але це дивно для людини, яку до цього п’ятдесят років не цікавив її зовнішній вигляд

Чоловік почав поводитися дивно. Ні, зрозуміло, я не проти, щоб чоловік стежив за собою, але це дивно для людини, яку до цього п’ятдесят років не цікавив її зовнішній вигляд.

У чоловіка ніколи раніше не було пункту на зовнішності, навіть у молодості він не сильно напружувався. Чистий одяг надів – і добре, волосся в очі не лізе – і добре.

У перукарню було не загнати, до поки чубок не починав заважати зору. Змусити поміряти якийсь костюм чи сорочку зі штанами – цілий скандал.
– Я що, баба, щоб в одязі копатися, – бурчав чоловік на мої умовляння придбати хоч один пристойним костюмом.

Звичайно, він тоді працював на заводі, і йому ці костюми були не потрібні. Вже потім, коли вибився в начальники та почав ходити на наради, зі скрипом вдягав костюм.

Про дієту та правильне харчування чоловік якщо і чув, то раніше ніколи із собою так не “експериментував”. Йому потрібно було завжди жирніше і густіше, а вага на роботі згорить.

Тому і спорту ніколи не було в його житті. Чоловік вважав, що всі калорії він на роботі спалює, а найближче до спорту, що було в його житті, це перегляд матчів по телевізору.

Загалом, нічого не віщувало, як то кажуть. Я вже змирилася, що за стрижкою та наявністю туалетної води у чоловіка я стежу, а самому йому це не цікаво.

Так було майже тридцять років нашого шлюбу, а тут буквально за останній рік якось кардинально все змінилося. Я навіть не знаю, плакати чи сміятися.

Чоловік став дуже за собою стежити, я навіть сказала б, він почав молодитися. Спершу вирішив змінити гардероб сам, без моєї участі. Хоча раніше мені його до магазину тягнути доводилося.

Далі більше. Чоловік вирішив, що йому час переходити на здорове харчування і взагалі посидіти на дієті. А ще він записався до спортзалу, навіть заняття з тренером сплатив. Це людина, яку раніше неможливо було кудись виманити з дому, тепер сам у спортзал через день ходить! Чудеса.

Мене, звісно, порадувало, що чоловік вирішив зайнятися своїм здоров’ям, але дуже він раптом якось цим перейнявся. Дуже хотілося б дізнатися причину, але з цим якраз і виникли проблеми.
– Я що, не можу просто подумати про своє здоров’я? Я не хлопчик вже, треба себе поберегти! – почав огризатися чоловік.

Де здоров’я, де новий гардероб. Щось я не бачила там нічого утепленого, ортопедичного та іншого лікувального. У раптовий порив до правильного харчування я ще можу якось повірити, але все одно щось мене мучили сумніви, поїсти чоловік завжди любив, а тут дієта, та ще й добровільна.

Але далі було ще цікавіше. Чоловік вирішив сходити до перукарні, повернувся з новою стрижкою, але це ще нічого, він ще й пофарбувався! Мій чоловік пофарбував волосся!
– Мене ці сиві пасми сильно старять, я не хочу виглядати дідом! – обурювався чоловік, коли я почала сміятись і розпитувати, що його на це спонукало.

Дід не хоче виглядати дідом, дуже цікаво. Напевно, і онукам заборонить себе дідом називати.

Нещодавно я дізналася, що чоловік почав ходити до косметолога. Мені він про це не говорив, але я сама помітила, що у нас з’явилися креми, які не стосуються мене. Чоловік раніше визнавав лише два креми – дитячий та від опіків. Все. Ніколи нічим більше не мазався, коли я йому порадила купити гігієнічну помаду, тому що губи вічно були обвітрені, чоловік на мене так подивився, що всі питання одразу відпали.

А тут креми, походи до косметолога, фарбування сивини, дієта, новий гардероб. Все це виглядає досить дивно, тому що нові речі, які він придбав, треба вміти носити, у перукарню ходити потрібно регулярно, зі шкірою теж треба працювати методично.

Чоловік поки що більше схожий на посміховисько принаймні в моїх очах. І я не можу зрозуміти, чого така радість. Чи він дурень, чого раніше за ним не спостерігалося, хоча кажуть же, волосся сивіє, а голова шаліє. Може, й тут якась вікова криза.

Або він знайшов коханку, перед якою цей орел кімнатний намагається розправити пір’я і справити враження. Але жодних вагомих доказів у мене поки що немає. Подивимося, чим ця вся історія закінчиться, адже скільки мотузочці не плестись, а кінець їй буде у будь-якому випадку.

You cannot copy content of this page