Чоловік покинув дружину, залишивши їй лише величезний кредит, але через 10 років карма його наздогнала

Ольга закохалася у свого майбутнього чоловіка з першого погляду. Вона побачила його, ще першокурсницею. Тоді Антон уже був майже випускником. Він носив круту шкірянку, а в його погляді виблискував вогонь. Кожну дівчину, яка знайомила з ним, було вже не врятувати.

Деколи Оля згадувала ці часи і гірко посміхалася. Тоді вона не могла зрозуміти, чому такий красень віддав перевагу саме їй. Оля на той час була справжньою сірою мишкою. Нічого особливого чи привабливого. Дівчина не надто любила різноманітні процедури краси, а стиль одягу у неї був дуже стриманий.

Зараз вона розуміла, що вибір ліг на неї через її м’який характер і наївність. Оля та Антон одружилися через три роки після знайомства. На той момент у Олі вже був округлий животик, у якому жила їхня дочка. Тоді Антон і сказав, що хоче взяти у кредит будинок.

Оля тоді мало що розуміла в подібних речах. З батьками, які могли б її розсудити, вона практично не спілкувалася. Більше того, закоханість повністю застеляла їй очі.

Ольга не помічала очевидних речей. Наприклад, того, що зі орендованої квартири, де вони жили, раз у раз пропадають цінні речі.

У ті часи Оля пурхала через свої почуття до Антона. Вона не могла повірити своєму щастю. Сталося те, чого вже не можна було змінити і що мало зламати життя молодій дівчині… Антон умовив кохану взяти на себе іпотеку. Новий будинок він записав на себе.

Неважко здогадатися, що, як тільки договір було підписано, поведінка молодого чоловіка змінилася кардинально. Кудись зникли нескінченні слова кохання, сніданки в ліжко скінчилися також. Закоханість в очах Антона змінилися на гроші. Він отримав те, що хотів, а все інше його мало цікавило.

Оля й сама не зрозуміла, як виявилася одна у орендованій квартирі на 9-му місяці вагітності. Зв’язок з Антоном будь-який зник. На дзвінки чоловік не відповідав, а спільні знайомі лише знизували плечима. Дехто зізнався, що Антон ще  той прохвіст і обдурив не одну панянку.

Оля плакала від розпачу та безпорадності тримаючись за величезний живіт і відчуваючи, як її мала хвилюється разом з нею. Одного з подібних вечорів їй раптово зателефонувала дівчина. Вона представилася колишньою Антоновою пасією. Спочатку Оля хотіла кинути слухавку, але потім вирішила все ж таки вислухати Катерину.

Виявилося, що історія Каті була схожа. Ось тільки вона не залишила дитину від Антона, а ще знайшла гарного адвоката. Тому потрібно було трохи більше доказів, щоб надовго засадити хитруна і позбавити його останнього гроша. Оля як раз могла із цим допомогти…

Related Post

Він людина активна, займається спортом, а я, яка зробила до зустрічі з ним кар’єру, навпаки, стала не цікавою і пасивноюВін людина активна, займається спортом, а я, яка зробила до зустрічі з ним кар’єру, навпаки, стала не цікавою і пасивною

Одружилися ми рік тому, після народження нашої третьої дитини. Чесно кажучи, до РАГСу вже йти ніхто не хотів, після 14 прожитих років це була лише формальність. Познайомилися ми у друзів,

Ото втекла моя невістка, кинула сина з дитиною самого, бідний мій син, як він там з дитиною сам справляється?Ото втекла моя невістка, кинула сина з дитиною самого, бідний мій син, як він там з дитиною сам справляється?

Знаєте що вчудила моя невістонька? Пішла з дому на кілька годин, а пропала на 2 дні. Її всім містом шукали, а вона спокійно відсиджувалася в матері, навіть трубку не брала.