Чоловік постійно купує лотерейні квитки і всерйоз хоче виграти 32 мільйони

Чоловік образився на мене. Ми – пенсіонери. Живемо дуже скромно, але в такому будинку, який нерви та гроші тягне. Мешканці будинку неохайні, скандальні.

Збори нескінченні на ремонти, фарбування. Встановили як камери, але коли почали красти пошту, то неможливо, виявляється, побачити по записах хто це робить.

Поставили домофон, але двері постійно відчинені, і вдома ходять дивні особи, випрошуючи грошей. Ми почали говорити про це на загальних зборах старшим по дому (їх двоє), тож на нас кричати почали.

Мій чоловік вирішив грати в Лото, щоб виграти мільйони та купити іншу квартиру. Я витрачаю дуже мало. В основному контролем грошей та покупками займається чоловік. У мене, треба сказати, є все. Все життя він мене обдаровував подарунками, ставився дуже дбайливо.

Усі б жінки були такі щасливі, як я з чоловіком. Але мало того, що щотижня він купує якісь бланки, заповнює їх, відсилає, так почав уявляти свою мрію.

Дивиться інтернетом нові машини, вибрав уже район та місто, де ми житимемо після виграних мільйонів. Годинами розглядає, як можна обставити квартиру, ми навіть разом кілька разів це робили.

Але ось почув нашу розмову із сусідкою, де ми скаржилися на побори грошові і я жартома сказала: «Анжелка, мені вже байдуже, якого кольору будуть ці стовпи, що їх перефарбовують втретє митці моїм коштом. Я у серпні звідси переїжджаю. Ми виграємо 32 мільйони та купуємо іншу квартиру. Чоловік там машину вже надивився».

Так поговорили, пожартували, а чоловік потім до мене із претензією: «Навіщо ділишся? Я особисто вірю в це, а ти в мені все бажання відбиваєш».

Але ж я розумію, що це просто гра, витання у хмарах. Завжди трішки над ним жартувала й не нарікала, що регулярно носить гроші та проплачує дядькам за свою мрію.

Ні, ми не посварилися. Але в мене недобре на душі. З одного боку, ніби я маю рацію, а з іншого, ніби дитину образила. Я так себе зараз почуваю.

Related Post

Сподіваюся є ще такі чоловіки: як великий купол, який закриває тебе від усіх бід, але на моєму шляху такі більше не зустрічалисяСподіваюся є ще такі чоловіки: як великий купол, який закриває тебе від усіх бід, але на моєму шляху такі більше не зустрічалися

Мені було 18. Нас познайомив друг. Через тиждень він зателефонував, запропонував зустрітись. Ми гуляли в парку, каталися човном, їли морозиво так і почалися наші стосунки. Я не відчувала до нього

Тепер мені треба відпочинок від всіх, я не хочу щоб чоловік їхав зі мноюТепер мені треба відпочинок від всіх, я не хочу щоб чоловік їхав зі мною

Ми в шлюбі вже майже 10 років, перших 7 жили дуже бідно, бо збирали на квартиру. Так сталося, що я народила відразу близнюків після весілля, тому і не могла працювати,

– За день до весілля мою весільну сукню вкрали у плацкарті…– За день до весілля мою весільну сукню вкрали у плацкарті…

Ігор познайомився з Світланою на турбазі, куди приїхав відпочити. Військова служба не дозволяла влаштувати особисте життя, не вистачало часу. І ось, опинившись на відпочинку, Ігор звернув увагу на одну дівчину