ЦЕ EASY Життєві історії Чоловік постійно в телефоні, навіть в туалет з ним ходить

Чоловік постійно в телефоні, навіть в туалет з ним ходить

Чоловік постійно в телефоні, кожен день допізна, навіть ходить в туалет з ним. Знаю, що спілкується з іншими. Обговорити не виходить.

Починаю говорити спокійно – кричить і психує. Поставив пароль, а у мене і в думках не було туди залазити. По дому взагалі не допомагає, а я вагітна. Вже сил немає дивитися на це.

Олена, 35 років. Порада від психолога.
Алена, таким чином чоловік відсторонюється від вас. Можливо, він не готовий до появи в його житті дитини – тому і проявляє цю дитячу, а скоріше, підліткову позицію.

Розумію, що в такому положенні вам необхідна його допомога, але постарайтеся теж відсторонитися. Уявіть, що це репетиція, адже потім доведеться взаємодіяти з справжнім підлітком – вашою майбутньою дитиною.

Подумайте про психологію підлітка: йому важлива автономія, при цьому він боїться втратити підтримку старших близьких, тому всі ці знамениті з’ясування відносин і боротьба за самостійність.

У випадку з чоловіками своєрідне повернення до підліткового бунту – відповідь на страх дорослішання і віддалення від дружини. Чоловік розуміє, що після народження дитини йому доведеться ділити з ним вашу увагу. Мабуть, він не готовий до цього, ось і проявляє протест.

Related Post

Єврейська мати: Людина, яка зустрічається з розлученою жінкою з дітьми – це невдаха і паразит!Єврейська мати: Людина, яка зустрічається з розлученою жінкою з дітьми – це невдаха і паразит!

Єврейська мати: Алло !? Дочка: Здрастуй, мамо! Чи можу я залишити у тебе дітей на ніч? М: Вейзмір! Ти з кимось зустрічаєшся? Д: Так. М: З ким? Д: З другом.

Мені 26 років, а моєму хлопцю 18. Його батьки і друзи проти нашого весілля…Мені 26 років, а моєму хлопцю 18. Його батьки і друзи проти нашого весілля…

Що зараз зі мною відбувається я не розумію, я закохалася в хлопця, але є велике АЛЕ: мені 26, йому 18 і як це сталося я не розумію. Ми разом вже