Чоловік постійно в телефоні, навіть в туалет з ним ходить

Чоловік постійно в телефоні, кожен день допізна, навіть ходить в туалет з ним. Знаю, що спілкується з іншими. Обговорити не виходить.

Починаю говорити спокійно – кричить і психує. Поставив пароль, а у мене і в думках не було туди залазити. По дому взагалі не допомагає, а я вагітна. Вже сил немає дивитися на це.

Олена, 35 років. Порада від психолога.
Алена, таким чином чоловік відсторонюється від вас. Можливо, він не готовий до появи в його житті дитини – тому і проявляє цю дитячу, а скоріше, підліткову позицію.

Розумію, що в такому положенні вам необхідна його допомога, але постарайтеся теж відсторонитися. Уявіть, що це репетиція, адже потім доведеться взаємодіяти з справжнім підлітком – вашою майбутньою дитиною.

Подумайте про психологію підлітка: йому важлива автономія, при цьому він боїться втратити підтримку старших близьких, тому всі ці знамениті з’ясування відносин і боротьба за самостійність.

У випадку з чоловіками своєрідне повернення до підліткового бунту – відповідь на страх дорослішання і віддалення від дружини. Чоловік розуміє, що після народження дитини йому доведеться ділити з ним вашу увагу. Мабуть, він не готовий до цього, ось і проявляє протест.

Related Post

Чоловік вмовляє мене переспати з його другом, тому що він не може мати дітей…Чоловік вмовляє мене переспати з його другом, тому що він не може мати дітей…

Живемо з чоловіком вже три роки. Чотири місяці тому стали замислюватися про дітей. Спочатку намагалися зробити дитину по-старому))) Але не вийшло. Пішли по лікарях. Думала, що безплідна я, але з’ясувалося,

Дуже хочеться народити ще одну здорову дитинуДуже хочеться народити ще одну здорову дитину

Ми з чоловіком зустрілися чотири роки тому, і між нами швидко спалахнула пристрасть. Наші стосунки розвивалися дуже стрімко, через кілька місяців ми стали жити разом, через пів року він зробив