Чоловік постійно в телефоні, навіть в туалет з ним ходить

Чоловік постійно в телефоні, кожен день допізна, навіть ходить в туалет з ним. Знаю, що спілкується з іншими. Обговорити не виходить.

Починаю говорити спокійно – кричить і психує. Поставив пароль, а у мене і в думках не було туди залазити. По дому взагалі не допомагає, а я вагітна. Вже сил немає дивитися на це.

Олена, 35 років. Порада від психолога.
Алена, таким чином чоловік відсторонюється від вас. Можливо, він не готовий до появи в його житті дитини – тому і проявляє цю дитячу, а скоріше, підліткову позицію.

Розумію, що в такому положенні вам необхідна його допомога, але постарайтеся теж відсторонитися. Уявіть, що це репетиція, адже потім доведеться взаємодіяти з справжнім підлітком – вашою майбутньою дитиною.

Подумайте про психологію підлітка: йому важлива автономія, при цьому він боїться втратити підтримку старших близьких, тому всі ці знамениті з’ясування відносин і боротьба за самостійність.

У випадку з чоловіками своєрідне повернення до підліткового бунту – відповідь на страх дорослішання і віддалення від дружини. Чоловік розуміє, що після народження дитини йому доведеться ділити з ним вашу увагу. Мабуть, він не готовий до цього, ось і проявляє протест.

Related Post

Не можу пробачити, але і розлучатися не хочуНе можу пробачити, але і розлучатися не хочу

Після 10 років шлюбу мені зрадила дружина. Я – не ревнивий параноїк, але одного разу зауважив, що вона ховає від мене свій телефон. Через це ми з дружиною сильно посварилися,

Дружина пішла вигуляти собаку, а та привела її до квартири іншої жінкиДружина пішла вигуляти собаку, а та привела її до квартири іншої жінки

Жила-була звичайна сім’я. Дружина займалася господарством, а чоловік ходив наліво. І думав, що ніхто і ніколи не зловить його на зраді. Але ще у подружжя була собака. Так часто буває

Шість неодружених красенів розповіли, що їм подобається в жінках (відповіді вийшли несподівані)Шість неодружених красенів розповіли, що їм подобається в жінках (відповіді вийшли несподівані)

Ну що, дорогі читачки, готові дізнатися правду? Максим, 33 роки, підприємець Максима приверне та, яка з ним «за будь-який кіпіш» – В першу чергу я звертаю увагу на зовнішній вигляд

facebook