Хлопець проти близькості в перші місяці відносин

Мій хлопець старший на дев’ять років, у нас з ним все добре. Ми разом всього два місяці, а я вже знайома з його родиною. Він мені подобається, хочу, щоб наші відносини тривали.

Але є проблема – у нас ще не було близькості. Коли ми тільки познайомилися, він сказав, що старомодний. Вважає, що близькість може бути тільки через кілька місяців відносин.

І начебто ось відповідь на питання, але я не вірю. Якщо намагаюся поговорити на інтимні теми, він відповідає: «Коли прийде час».

А для мене дуже важлива сумісність в ліжку, я дуже засмучусь, якщо ми не підійдемо одне одному. Тиснути і настоювати не хочу. Як мені поводитися?

Ліза, 26 років
У наш час високих швидкостей все відбувається швидко. Немає часу на залицяння, на цукерково-букетний період. «Ви привабливі, я – з біса привабливий. Навіщо даремно час втрачати? .. »- як казав відомий персонаж. Ми йдемо на поводу у цій стрімкості. Нам здається старомодним зустрічатися і не мати близькості.

Але ж відносини – це не тільки і не стільки “ліжко”. Що ви робите, коли проводите час разом? Про що говорите? Чи комфортно вам одне з одним? Фізичний контакт має на увазі зараз деяку ступінь довіри партнерові. А як почати довіряти людині, яку ледь знаєш?

У кожного свій ритм життя і різна ступінь довіри людям. Хтось може зайнятися любов’ю на першому побаченні, жодного разу не пошкодувати про це і через тиждень вирішити, що знайшов свою половину. А комусь потрібен час, щоб дізнатися людину. Раніше молоді люди рік могли тільки триматися за руки, ще рік – цілуватися, а близькість траплялася тільки після весілля. Чи був у цьому сенс? Напевно, був. І, як не дивно, розлучень тоді було менше.

Про те, чи добре вам буде в ліжку, можуть розповісти дотик, танець. Хоча не можу виключити, що за відмовою від близькості можуть стояти і комплекси партнера, страх фізичної близькості, страх потерпіти фіаско в ліжку.

Можливо, чоловік відчуває, що ви йому не вірите. Але якщо фізична сторона відносин так важлива для вас, спробуйте поговорити про це ще раз. Адже тільки поставивши конкретне запитання, ми отримуємо конкретну відповідь. Все інше – наші здогади і фантазії.

На все є індивідуальні причини. Зверніть увагу на те, чи добре вам дружити з вашим чоловіком, любити його. А інше прийде пізніше. Знайомство з сім’єю говорить про серйозність його намірів.

You cannot copy content of this page