Чоловік раптом перестав дзвонити. Вирішила дізнатись чому…

Чоловік, який мені дуже дорогий, в якого я закохана, раптом зник. Він перестав приїжджати, телефонувати. Коли намагаюся зв’язатися з ним сама, знаходить купу відмовок, йому вічно ніколи. Нашій симпатії близько року, відносинам 6 місяців. Звичайно, він мені нічого не обіцяв і безпосередньо про свої почуття не говорив.

Але мені здавалося, що він ставився дуже щиро, дбав, доглядав. Ми часто проводили час разом. І раптом це закінчилося, він не дзвонить. Каже, що у нього все добре, нічого не сталося. Кілька разів намагалася поговорити про те, що я відчуваю себе кинутою і забутою. Але як більшість чоловіків, він не любить розмов по душах. Все, що він сказав: «Не парся!» Я ніяк не можу зрозуміти, чому сталася така зміна? Невже я помилилася в людині і йому весь цей час було наплювати?

Дарина, 28 років. Порада від психолога.
На жаль, таке трапляється. Є люди, які не можуть довго і близько спілкуватися, їм страшно, що людина, з якою вони зараз, стане їм дорогою. Вони не можуть зберігати тривалі прихильності. З’являються, завойовують серця, пускаючи в хід свої кращі якості і ресурси, а потім зникають. Вони просто не вміють інакше.

Зазвичай знаки такого розвитку подій видно на самому початку відносин, але ми так зачаровані, що намагаємося їх не помічати. Один з тривожних дзвіночків – чоловік робить завжди так, як йому зручніше, і рідко запитує, чого хоче партнерка.

Але це не обов’язкова ознака. Чоловіки не люблять говорити «по душах», коли їм нема чого більше сказати, а робити що-небудь у відносинах вони вже не хочуть. Деякі одержимі ідеєю «нагулятися», тому так і живуть від одного зв’язку до іншого.

Ви пишете, він нічого не обіцяв і про почуття прямо не говорив, – це інша, дуже важлива ознака, що він не планував розвивати зв’язок на все життя. Він знає, як і що сказати, щоб його не можна було звинуватити в порушенні обіцянок. Це і є ті симптоми, які ми намагаємося не помічати.

Перестаньте себе мучити. Вам не підходить  як чоловік, який не звертає на вас уваги. Він зник з поля зору – допоможіть йому зникнути з ваших планів, перестаньте його чекати. Не вважайте ці відносини своєю помилкою, розглядайте як досвід, який був даний, щоб чогось навчити.

Related Post

Колишній чоловік став моїм коханцемКолишній чоловік став моїм коханцем

Не можу розібратися в собі. Більше 10 років тому розлучилися з чоловіком, а жили в шлюбі недовго – близько двох років. Розлучення було болючим для мене – я зненавиділа колишнього

Не можу припинити внутрішній діалог з колишнім партнеромНе можу припинити внутрішній діалог з колишнім партнером

Ми розлучилася чотири місяці тому. Повернути відношення не хочу, возз’єднання з цією людиною і спільного майбутнього теж, але не можу перестати думати про нього, постійно подумки веду з ним діалоги.

facebook