Перейти до вмісту

Чоловік раптом перестав дзвонити. Вирішила дізнатись чому…

  • від

Чоловік, який мені дуже дорогий, в якого я закохана, раптом зник. Він перестав приїжджати, телефонувати. Коли намагаюся зв’язатися з ним сама, знаходить купу відмовок, йому вічно ніколи. Нашій симпатії близько року, відносинам 6 місяців. Звичайно, він мені нічого не обіцяв і безпосередньо про свої почуття не говорив.

Але мені здавалося, що він ставився дуже щиро, дбав, доглядав. Ми часто проводили час разом. І раптом це закінчилося, він не дзвонить. Каже, що у нього все добре, нічого не сталося. Кілька разів намагалася поговорити про те, що я відчуваю себе кинутою і забутою. Але як більшість чоловіків, він не любить розмов по душах. Все, що він сказав: «Не парся!» Я ніяк не можу зрозуміти, чому сталася така зміна? Невже я помилилася в людині і йому весь цей час було наплювати?

Дарина, 28 років. Порада від психолога.
На жаль, таке трапляється. Є люди, які не можуть довго і близько спілкуватися, їм страшно, що людина, з якою вони зараз, стане їм дорогою. Вони не можуть зберігати тривалі прихильності. З’являються, завойовують серця, пускаючи в хід свої кращі якості і ресурси, а потім зникають. Вони просто не вміють інакше.

Зазвичай знаки такого розвитку подій видно на самому початку відносин, але ми так зачаровані, що намагаємося їх не помічати. Один з тривожних дзвіночків – чоловік робить завжди так, як йому зручніше, і рідко запитує, чого хоче партнерка.

Але це не обов’язкова ознака. Чоловіки не люблять говорити «по душах», коли їм нема чого більше сказати, а робити що-небудь у відносинах вони вже не хочуть. Деякі одержимі ідеєю «нагулятися», тому так і живуть від одного зв’язку до іншого.

Ви пишете, він нічого не обіцяв і про почуття прямо не говорив, – це інша, дуже важлива ознака, що він не планував розвивати зв’язок на все життя. Він знає, як і що сказати, щоб його не можна було звинуватити в порушенні обіцянок. Це і є ті симптоми, які ми намагаємося не помічати.

Перестаньте себе мучити. Вам не підходить  як чоловік, який не звертає на вас уваги. Він зник з поля зору – допоможіть йому зникнути з ваших планів, перестаньте його чекати. Не вважайте ці відносини своєю помилкою, розглядайте як досвід, який був даний, щоб чогось навчити.