Чоловік раптово пішов до іншої і тепер Юля стежить за соцмережами Антона та спостерігає за тим, як живе колишній чоловік

Кажуть, що шлюб розпадається, коли цього хоче лише один партнер. Коли розлучення хочуть обоє або подружжя не хочуть розлучатися – шлюб триває довше.

Люди, які разом прожили кілька років, не можуть одне одного забути в один момент. Так, їхні шляхи розходяться, але думки про те, що можна було щось змінити, щоб зберегти стосунки, залишаються.

Юля прожила у шлюбі з Антоном два роки. Жінка не раз помічала, що чоловік часто затримується на роботі та спілкується з іншими жінками, але не надавала цьому значення. Поки чоловік раптово не пішов до іншої. Тепер Юля стежить за соцмережами Антона та спостерігає за тим, як живе колишній чоловік.

«У квітні ми з Антоном розлучилися. Він ніколи не клявся мені у вірності, навпаки, я знала, що він мені зраджує. Ми іноді зустрічалися, добре проводили час разом.

Антон завжди казав, що йому подобаються вільні стосунки, бо одна жінка йому швидко набридає, і він не хоче, щоб приємне спілкування перетворювалося на повсякденний нудний побут двох людей, що втомилися одне від одного.

Я ні на чому не наполягала і намагалася не помічати його пасій. Через півроку я зрозуміла, що закохалася. Крім Антона, я ні з ким не зустрічалася, а його подруги почали мене дратувати.

Я не раз казала йому, що його стосунки з іншими мене засмучують, але Антон не надавав значення моїм словам. Я вирішила більше не зустрічатися з ним. Перестала відповідати на дзвінки та повідомлення, сказала, що бачити його більше не хочу. Найцікавіше, що після цього він причепився до мене як банний лист.

Антон прийшов до мене з букетом, покликав у кафе та сказав, що готовий до серйозних стосунків. Я розтанула і погодилася. Весілля у нас не було, тільки поспішний розпис, на який я так чекала.

Все йшло своєю чергою, я була щаслива, що чоловік став розсудливим. Коли він пообіцяв не зустрічатися з іншими, то дав мені всі паролі від своїх облікових записів у соцмережах, щоб викликати довіру. Іноді читала його повідомлення. У них не було нічого такого, але коли він листувався з подругами, я закочувала скандал.

Пізніше Антон перестав листуватися чи прикинувся вірним чоловіком, я не знаю. Ми прожили мирно два роки, і одного прекрасного вечора він прийшов і заявив, що зустрів своє кохання.

У мене очі по п’ять копійок, стою слова вимовити не можу і нічого не розумію. А він мені каже, що не любив мене ніколи, що йому набридли мої істерики і що нарешті він зустрів пристойну жінку:

“Я готовий прожити з нею все життя”, – каже.

Я, звичайно, розлютилася. Тільки подумала, що в нас все налагодилося, а виявилось, що він за моєю спиною спілкувався з цією дамою.

Ми розійшлися. Нині Антон живе з цією жінкою. У неї, до речі, від першого шлюбу є маленька дитина. Все у них чудово на фотографіях, високі стосунки. Лише у Скайпі Антон листується зі своїми подругами досі. Я це знаю, тому що пароль від Скайпа він не змінив. Тепер сиджу і думаю, як розповісти його коханій, що вона не єдина у нього».

Related Post

Всі навколо говорять мені, що я мушу, якнайшвидше розлучитися з моїм коханимВсі навколо говорять мені, що я мушу, якнайшвидше розлучитися з моїм коханим

Ми живемо цивільним шлюбом вже два роки. І ці два роки всі навколо постійно говорять мені, що я мушу, якнайшвидше розлучитися з моїм коханим. Все тому, що ця людина зовсім

І знов розквітли маки: українка з Чернігівщини врятувала музей під час окупаціїІ знов розквітли маки: українка з Чернігівщини врятувала музей під час окупації

Без сумніву, найвища цінність – життя! Але для нації також важлива її історія. Українці ж той народ, хто готовий життя віддати аби зберегти свою історію та культуру. Так на Чернігівщині