fbpx

Чоловік сестри зрадив їй зі мною. Напоїв мене вином і вранці я вже у нього в ліжку. Сестрі сказав, що це я його звабила, але все було навпаки. Тепер сестра не хоче зі мною спілкуватися…

Моя двоюрідна сестра Настя працює по вахті, їздить місяць через місяць. Рік тому вона вийшла заміж, ну і, звісно, переживала за те, щоб її чоловік не почав погулювати, поки вона цілий місяць десь там на Півночі.

Ми з нею були дуже близькі, і тому “доглянути” за чоловіком вона попросила мене. Я постійно сиділа без грошей (працюю в магазинчику канцтоварів на ринку), і вона запропонувала мені платити за прибирання квартири. Гроші маленькі, але все ж копієчка.

Якби я знала, чим це скінчиться, не погодилася б.

Валентин – чоловік, був мені знайомий ще до моменту їх весілля. Він з Насті пилинки здував. Дуже ввічливий, весь такий джентльмен – дівчата вішалися на нього, а він ні на кого, крім Насті не дивився. Ну, дивився чи ні, у будь-якому разі були побоювання. Цілий місяць Настя десь там, а він тут.

Вона просила мене робити прибирання два рази на тиждень, ну і говорити їй потім, чи було щось підозріле, може, запах, дзвінки, пляшки з-під вина і т.п.

Валентин лежав на дивані і дивився телевізор, поки я мила підлогу і прибирала доріжки, а потім запропоновував випити кави, після чого ми розходилися.

Приходила я ввечері, кожен раз в різний день. Він завжди був удома, завжди один, і сміявся, розуміючи, що я його перевіряю. Може, кому здасться незрозумілим, але Настя ревнувала не по-дитячому. При мені дзвонила і буквально влаштовувала йому допит, просила дати мені трубку, якщо він говорив, що вдома і я поруч. А вдома допитувала мене.

Пару вахт все було нормально, ми навіть здружилися. До кінця третьої вахти Валентин запропонував випити вина, типу за її приїзд. Випили, поговорили, в загальному, вранці я відкрила очі в його ліжку. Було дуже соромно.

Готова була провалитися крізь землю, коли Настя зателефонувала. Повернувшись до себе в гуртожиток, я ревіла весь день. Я вирішила, що розповім їй все, коли вона прийде, і будь що буде. Продовжувати з ним стосунки я не збиралася, і брехати сестрі теж.

Коли Настя приїхала і віддала гроші, я не витримала. Я розридалася і розповіла їй все, як було.

І вона мене просто приголомшила, сказавши, що все знає. Валентин теж розповів, причому подав все так, як ніби я сама перед ним весь цей час крутилася, крутилася, мало не лізла йому в штани, і що в той день я напилася і сама на нього стрибнула. Але це була неправда!

Вона прийшла, щоб віддати мені гроші і подивитися в очі. Добре, що я зізналася сама, вистачило у мене совісті – ось її слова. Я не пам’ятаю, що я їй казала, вона не стала слухати, просто пішла. І не хоче слухати до сих пір.

Я писала їй смс-ки, але вона заблокувала сімку і завела новий номер. Я приїжджала до неї, але двері відкривав Валентин і говорив, щоб я перестала їх діставати. Я написала йому смс-ку, де питала, чому він збрехав. Тоді Настя мені передзвонила, щоб сказати, що якщо я не перестану писати її чоловікові, вона все розповість моїм батькам. Мама б померла від сорому.

Я перестала спілкуватися з людиною, яка була мені така рідна, і все через одну помилку. Шалено сумую за нею. Ненавиджу її чоловіка. Ненавиджу себе. Я не знаю, чи зможе вона пробачити мене коли-небудь.

Related Post

– Боюся, що молодша дочка як підросте, буде задивлятися на хлопців старшої дочки…– Боюся, що молодша дочка як підросте, буде задивлятися на хлопців старшої дочки…

– У мене дві дочки, п’яти і трьох рочків. Часто спостерігаю за Олею і Катею і бачу ось таку дивну поведінку меншої. Лежить собі, наприклад, на столику лялька в жовтій