fbpx

Чоловік сказав Марині, що зраджував і не перестане, а їй порадив забути все і жити далі

Марина з Кирилом прожила більше 15 років. За весь цей час нарікань до чоловіка в неї не було. Вони ще з самого початку, ще тоді коли одружувалися, домовились, що будуть поважати особистий простір одне одного, що будуть довіряти що б там не було.

Звісно за ці роки парі довелося багато чого пережити, але ж хіба то сім’я, якщо люди не підтримують один одного у горі і радості. Марина дійсно дуже вірила чоловікові.

Ніколи не перевіряла телефон, не рилася в робочому комп’ютері чи в бардачку в машині. Адже вони домовилися, що вірять один одному, а ще вони домовилися що ніколи не покинуть свою сім’ю.

А от зовсім нещодавно Марині на телефон прийшла смс від незнайомого номеру, вона відкрила її і дуже здивувалася. Там було написано що чоловік їй зраджує. А наступна смс була такого змісту, що якщо Марині треба докази, хай звернуться за телефоном.

Марина передзвонила, слухавку взяла незнайома жінка, не представилася, просто почала розповідати хто, де коли і що сталося. А ще дуже детально розказала Марині що робив її чоловік у відсутність, підкріпила це і точним часом і датою.

Марина б не повірила, але та говорила так впевнено, так спокійно, тимпаче що час дійсно співпадав. Марина вирішила перевірити, залізла до телефону, потім понишпорила в машині, в кишенях.

Словом знайшла багато чого цікавого. В результаті розповіла все чоловікові. На що він сказав їй, що не варто було лізти куди не просять.

Сказав,що якщо та хоче далі жити з ним, щоб заспокоїлась і забула,дав 2 дні на роздуми, якщо ні, сказав що піде. Марина у розпачі, вона цьому вірила, а він встромив ніж в спину.

Related Post

Допоможіть порадою, хто з таким стикався, я хочу облегчити життя і собі і дітям, а мати проти, дуже прошу, дайте порадуДопоможіть порадою, хто з таким стикався, я хочу облегчити життя і собі і дітям, а мати проти, дуже прошу, дайте пораду

Нещодавно у мене з моєю мамою виникла серйозна розмова з приводу моїх дітей, тобто її внуків. Матір постійно вмішується у все, тому часто сваримося з приводом і без. Так сталося,