fbpx

Чоловік старший за мене на 15 років, все було просто чудово, як в казці, поки я не народила дитину. Він став схожим на монстра

Моєму чоловікові 50 років, мені 35, у нас дочка 1 рік 6 місяців, одружені 3 роки, але знаємо одне одного майже все життя.

Перший раз він побачив мене, коли мені було 2 роки, а йому – 17 років (жили сусідами).

Минуло багато років, в результаті у нього 2 шлюбу за спиною, у мене один. Одружилися, повінчалися, все було просто чудово, як в казці – мої улюблені квіти, дорогі парфуми, коштовності, поїздки на відпочинок, романтичні прогулянки по набережній і т.д.

Для мене це був майже ідеальний чоловік: розумний, порядний, добрий, лагідний, самодостатній, брутальної зовнішності і найголовніше поважаючий і люблячий мене.

Я в свою чергу, після першого невдалого шлюбу, просто душі в ньому не чула, любила всім серцем, руки, ноги цілувала.

Ми переїхали в мою квартиру, народили доньку і вмить мій чоловік перетворився на монстра.

Став справжнім «господарем»: почав грубіянити, грубити, йти з дому і забирати всі гроші. Я повністю від нього залежу, тому що перебуваю у відпустці по догляду за дитиною і він цим постійно користується.

Кілька разів я сама з немовлям йшла до батьків (зі своєї-то квартири).

Одного разу я тримала на руках сплячу дочку і зробила йому зауваження, щоб він тихіше прибирав її іграшки, у відповідь він взяв дитячу іграшкову пластикову палицю (такі продають в дитячих магазинах) і кілька разів ударив, я навіть нічого не могла зробити.

Голова потім дуже довго хворіла і боліло серце від такого приниження. За що? Іншим разом він кинув дитячим горщиком, розлив по всій кімнаті дитячу сечу (дочка тільки пописала). А одного разу він накинувся на мене. В цю мить я подумала, що дійсно він би мене вбив, якби не дочка, яка сиділа у мене в ногах. Він хоче, щоб я його боялася, так він сказав в цей день!

Він не погана людина, працює, готує, допомагає з дитиною, ходить за продуктами, чоловічу роботу по дому може практично будь-яку зробити, але з чаркою кожен день. Не напивається, звичайно, але я думаю це позначається на його незрозумілій агресії до мене, хоча часто ходить до церкви, молиться і дотримується церковні посади.

Я не розумію, чим заслужила таке ставлення. Я жодного разу його не зраджувала, по дому все роблю, крім готування, у мене ідеальна чистота, дитину виховую, за 3 роки сімейного життя навіть в кафе з подругою жодного разу не сходила, тому що вважаю, що ми завжди повинні бути разом. Його браку уваги не обділяти – і виперу, і поглажу, і одяг куплю, і поцілую, як можу, дбаю.

А після всіх цих подій навіть ніякої інтимної близькості не хочу з ним, я просто розумію, що більше його не люблю і жити з ним не хочу.

Це мізер, що я вам розповіла, шановні читачі, якщо розповідати все, читати довелося б довго. Я так його зненавиділа за той біль, що він заподіяв мені і боюся, може заподіяти моїй доньці, що просто чекаю не дочекаюся, щоб вийти на роботу, розлучитися і більше нічого не боятися. Господи, благаю, дай мені терпіння пережити все, що буде ще в майбутньому!

Related Post

Роздільний бюджет з чоловіком мене не влаштовуєРоздільний бюджет з чоловіком мене не влаштовує

Всі 13 років шлюбу у нас з чоловіком роздільний бюджет. Зараз я завагітніла, якийсь час не працюватиму. Спроби домовитися натикаються на звинувачення в жадібності. Але я хочу знати, як буде

Вийшла заміж тому що втомилася жити від зарплати до зарплатиВийшла заміж тому що втомилася жити від зарплати до зарплати

Я завжди дивилася на шлюб тверезими очима. Вийшла заміж в 32 роки. Чоловік трохи молодший за мене. Чоловік досить неприємний на зовнішність. За 12 років шлюбу я так і не