fbpx

Чоловік старший за мене на 18 років, після весілля він став ледащим, перестав проявляти ніжність та любов, найулюбленіше заняття в нього це сидіти в ноутбуці. Мені 24 роки і я хочу нормально жити

Мене звуть Даша, мені 24 роки. Я заміжня, є чудовий синочок Коля, йому 7 місяців. Проблема в наших відносинах з чоловіком. Може, через велику різницю у віці (йому 42), може, через мою і його втоми, не знаю. Але мені з ним стало просто нестерпно. Він хороший, добрий, все для сім’ї намагається зробити, шалено любить сина.

Але мені не вистачає його розуміння, ніжності, його самого, в кінці кінців.

Ми одружені 3-й рік, два з яких сірки, одноманітні (якщо не брати до уваги синочка): чоловік прийшов з роботи, поїв, повозився з дитиною – і до ноутбука. Так, ніби у всіх так, він втомлюється, і таке інше, я все прекрасно розумію, але. Він же зовсім зі мною не говорить, не цілує мене, не обіймає.

Вся наша розмова: «Як справи на роботі? Втомився? Що цікавого приносили? (Він антикваріатом займається) »і т.д. Він відповідає – і назад до улюбленого ноутбука або телевізора. Коли починаю щось розповідати, він або робить вигляд, що слухає, або перебиває. Зате по телефону у нього завжди і час, і сили знаходяться, особливо на розборки з колишньою дружиною і їх 20-річним сином.

Це ще не все. Чоловік дуже забобонний, і я вже не знаю, як мені і ступити / дихнути / поглянути правильно. Я в постійній напрузі, мені хочеться розслабитися, робити все, як робиться, а не так, як якийсь (вибачте) дурень колись придумав. Чіпляється до моєї зовнішності, раптово йому стали не подобатися мої родимки і папіломи, яких раніше він і не помічав навіть. І так з синочком дуже важко (він постійно плаче, мало спить), а тут ще й вічне «не так», ніякого спілкування і уваги, просто божеволію.

Я ж жива людина. Він дорогий мені, але хіба це все нормально? Хочеться, щоб він був таким, як раніше: життєрадісним, товариським чоловіком,  якому я потрібна як дружина, друг, жінка, нарешті.

Розумію, у багатьох буває гірше, розійшлася я, безсовісно на чоловіка поскаржилася, але так хочеться жити з ним добре і дружно, відчувати себе коханою жінкою. Допоможіть нам будь-ласка.

Related Post

А ми з подругою помінялися нашими чоловікамиА ми з подругою помінялися нашими чоловіками

Можливість повторення моєї історії практично нульова. Тому їй і ділюся. По крайній мірі, я не чула, щоб щось подібне з кимось відбувалося. Ми з найкращою подругою помінялися чоловіками. Не спеціально.