Чоловік та родичі хочуть, щоб я народила ще одну дитину, але я категорично проти

Мені 28 років, я одружена і нас є п’ятирічна донька. Я, нарешті, задоволена життям, працюю, дитина в садку. Після важких пологів та нестабільного фінансового стану на початку сімейного життя (буквально копійки заробляли), ми можемо собі дозволити жити нормально.

Дочка підросла, і вже з нею легше, часто на вихідні її забирають наші батьки, а ми можемо піти кудись відпочити, посидіти спокійно в ресторані. Раніше я про це навіть не мріяла, і якби мені тоді хтось сказав, що так буде, просто не повірила б.

Але спокою не дають батьки, особливо мої. У них четверо дітей (я найстарша), і вони вважають, що ми повинні народити ще одну дитину, щоб дочка не була самотньою і не виросла егоїсткою.

Раніше ми з чоловіком вирішили, що дитина буде тільки одна, але останнім часом я стала помічати, що він погоджується з батьками, що нам потрібна ще одна дитина, чоловік захотів сина. Я категорично проти, і знаю, що ніколи не погоджуся, але боюсь, що справа може дійти до сварок у нашій родині.

Я вже не раз робила зауваження своїй мамі, щоб вона не вносила розлад у мою сім’ю. Якщо їй подобалося постійно ходити вагітною, і бути зайнятою тільки пелюшками та дітьми, то мене це зовсім не спокушає – мені вистачило й одного разу.

Мене вбиває їхній аргумент, що чим більше у сім’ї дітей, тим вона міцніша. Ага, чоловік буде дуже щасливий, прийшовши додому і заставши втомлену і всім незадоволену дружину, в неприбраній квартирі та старому халаті. Зате з купою маленьких дітей, які вічно кричать.

Тільки-но досягли матеріального добробуту, стали їздити на відпочинок, і тепер це все треба змінити заради ще однієї дитини? У чому сенс?

Ну чому всі так прагнуть давати поради іншим, вирішивши, що всі мають робити, як вони? Навіть якщо це батьки. Вони прожили життя так, як хотіли, нікого не слухаючи. Вони чомусь думали, що я була щаслива жити у багатодітній родині!

Адже я чудово пам’ятаю, як бабуся (мамина мама) обурювалася і говорила моїй мамі, коли дізналася, що вона знову вагітна: «Куди вже ти їх народжуєш? ». Мені тоді було 11 років, і більшість свого часу я допомагала мамі, просто була нянькою. Коли недавно їй про це сказала, вона образилася.

Related Post

– Хлопець виявився алкоголіком, чого я тільки не натирпілася…– Хлопець виявився алкоголіком, чого я тільки не натирпілася…

Був у мене хлопець. Любив він випити. І ось одного разу, після тижневого запою, вирішив він кинути пити. Проходив цей процес вкрай важко. Мого коханого кидало то в жар, то

Подруга наполягла зареєструватися на сайті знайомств і сама відіслала мою фотографію, правда десятирічної давності. Я була проти цього, не те, щоб я так уже й сильно змінилася, але і коси давно немає, і талія теж вже не осина. Але Ліда сказала, що потім розберемося, зараз головне, щоб чоловік призначив побаченняПодруга наполягла зареєструватися на сайті знайомств і сама відіслала мою фотографію, правда десятирічної давності. Я була проти цього, не те, щоб я так уже й сильно змінилася, але і коси давно немає, і талія теж вже не осина. Але Ліда сказала, що потім розберемося, зараз головне, щоб чоловік призначив побачення

Після розлучення з чоловіком пройшло майже десять років. Заміж вийшла рано, через велику любов або може через ще більшу дурницю, народилася дочка, але сімейне життя, якось відразу не заладилося. Потім

Моя тітка дуже добре ворожить на чаї, доходить до абсурду, дивиться в чашку і промовляє і раз: “А чого це у нього такий бардак-то в квартирі?” – а у людини вдома ремонт йде. Бачила абсолютно все, що на душі, про що думає, що в будинку людини і її минуле, і, спостерігаючи за нею, я дечому навчилася і на роботі, колегам теж дивилася на їх долю по чашкахМоя тітка дуже добре ворожить на чаї, доходить до абсурду, дивиться в чашку і промовляє і раз: “А чого це у нього такий бардак-то в квартирі?” – а у людини вдома ремонт йде. Бачила абсолютно все, що на душі, про що думає, що в будинку людини і її минуле, і, спостерігаючи за нею, я дечому навчилася і на роботі, колегам теж дивилася на їх долю по чашках

У моєму арсеналі чимало реальних містичних байок, не знаю, добре це чи погано, але ось вирішила з вами поділитися ще однією. Моя тітка дуже добре ворожить на чаї, доходить до