fbpx

Чоловік так часто фантазує про те який він сміливий, що іноді такими діями мене ображає, а тепер взагалі мене всі вважають гулящою

Я терпіти не можу коли мені брешуть. Сама людина повністю чесна, і від оточуючих того ж чекаю. Так сталося, що мій чоловік не те щоб брехун, але фантазер той ще. В більшості випадків він до реальної історії додає такі деталі, що слухати його стає просто неможливо.

Це з моєї точки зору. Оточуючі ж думають що він досить цікава та різнобічна людина. Насправді він той ще вигадник. У нього на все знайдеться історія, особливо про те, як він когось перехитрив, чи зумів вийти сухим з води. Насправді не все так гладко, тому що мій чоловік тільки в розповідях такий мачо, в реальному житті він зовсім не такий сміливий як малює.

Остання історія яку він розповідав своїм друзям, поки я готувала вечерю на кухні мене дуже вразила. Особливо не спостерігалося те, що він розповів неправду про мене.

Тепер чесно кажучи я дуже лиха на нього, бо коли один з перехожих спробував до мене чіплятися, то чоловік не дав належного опору, а просто звинуватив мене в тому, що до мене фліртують якісь незрозумілі люди.

А от друзям своїм він зовсім інше розповів. Сказав, що привчив того хлопця, що він тепер до мене на кілометр не підійде. Хоча на ділі стояв і мовчав. І от не соромно?

Розтріщав усім знайомим, що він герой мене врятував, тепер всі вважають мене немічною, безтолковою і головне легкодоступною. Невже так можна самостверджуватися за чужий рахунок. Свекруха мене взагалі звинуватила в тому, що я гуляща. Тепер о сиджу і думаю, розлучитися з ним чи вибачити. Так образливо за себе, хіба я такого заслужила?

Related Post

Чоловік ревнує мене … до інтернетуЧоловік ревнує мене … до інтернету

Нещодавно в моєму житті з’явилося віртуальне спілкування. Між мною і моїм співрозмовником виник сильний потяг, завдяки чому дуже освіжилося моє емоційна життя. Я немов перебуваю в стані закоханості, піднесеному настрої,

Як би на її місці виявилася я, то мала б що сказати і куди відправитиЯк би на її місці виявилася я, то мала б що сказати і куди відправити

Вчора ходили в гості до однієї знайомої. Вона тільки нещодавно народила, тому ще не повністю відійшла від пологів. Саме цікаве, що я завжди вважала її сім’ю адекватною, але я помилялася.

facebook