fbpx

Чоловік так серйозно був налаштований на весілля, що мене це дуже злякало

Це були якраз вихідні до Дня Незалежності, як пролунав дзвінок він мого давнього знайомого. Не кажу, що ми з Олегом дуже близькі друзі, але знаємось, та й вже добре.

– Давай зустрінемось, кави поп’ємо, побазікаємо про те про се? – Саме в той у мене планів не було, тому без задньої думки погодилась на пропозицію. Десь через пів годинки він давай мені плакатись.

А суть була ось у чому. – Зрозумій мене правильно. Я вже не пацан. Мені потрібна сім’я та діти. – Все добре, але до чого тут я?

Ось кажуть, що всі дівчата хочуть заміж. А є ще особлива категорія в “активному пошуку”, яких чоловіки за п’ять кілометрів обходять, тому що бояться, що їх захомутають.

Скажу більше, не тільки дівчата таким користуються. Але від них хоча б це очікувано, а ось з боку чоловіка така поведінка виглядає досить дивно.

Я недавно сходила я на побачення. Ну як побачення – знайомий покликав кави попити, поговорити про життя.

І ось слово за слово, і я зрозуміла, як же він хоче сім’ю та дітей, що у нього для цього все готово, навіть в квартирі є дитяча кімната. У самотнього чоловіка. В квартирі. Дитяча. Кімната.

Саме так, повільно і здивовано я прокручувала ці слова в голові.Це ще не все. У нього в шафі лежить якесь дороге взуття, в якому він, виявляється, має піти на весілля – своє весілля.

Ну дівчата люблять весільні сукні приміряти, вибирати яка ж вона буде, навіть коли і нареченого немає на горизонті. Та щоб чоловік заздалегідь придбав взуття – чула вперше.

А потім Олег запросив мене додому. Каже, що одною кавою ситий не будеш, а вдома у нього котлетки, салатик, сухеньке-червоненьке…Заодно обіцяв показати дитячу кімнату і брендове взуття.

Я чомусь запрошення не прийняла. Відразу стільки “термінових” справ звалилося, довелося бігти, аж п’яти виблискували. Здається мені, що я не перша і не остання його “наречена-втікачка”.

Related Post

Жахлива старість, все життя дітей сама тягнула, а вони мені, мамо, не для того ти нас ростилаЖахлива старість, все життя дітей сама тягнула, а вони мені, мамо, не для того ти нас ростила

Не хочу більше бути нянькою для їх дітей. Я коли на пенсію вийшла, то в мене звісно ж часу більше стало. Але і справ назбиралося. Перш за все я вирішила

Мама давно не допомагає дівчинці вдягатися. Одного разу донечка сказала, що вона дорослаМама давно не допомагає дівчинці вдягатися. Одного разу донечка сказала, що вона доросла

Сьогодні Світлана поспішає в дитячий садок. Артем не встигає забрати Аню, тому черга її. На завтра вони планують поїхати відпочивати за місто, на природу. Такі поїздки подобаються їм усім. Світлана

Викрила злодія і афериста самостійно. Але який же він солодкий був…СонВикрила злодія і афериста самостійно. Але який же він солодкий був…Сон

Я ніколи не думала, що ця історія буде стосуватися і мене, але і в мене таке сталося. Їду після роботи додому. Втомлена, без жартів, єдине що зараз хочеться, то відстібнути