fbpx

Чоловік такий товариський, що всі в захваті від нього, а Віру нудить від його “друзів”

Олег, чоловік Віри, дуже комунікабельний і любить спілкування. Друзів у нього не просто багато, а надто. І майже кожного знайомого, з яким ледь одного разу бачився він вважає товаришем.

Віра саме за це його і покохала, але з часом зрозуміла, що та риса в коханому, якою вона завжди гордилася стає нестерпною.

Безумовно важко бути жінкою людини, яка постійно на “дроті” з кимось.

Для Олега Віра завжди була на останньому місці. Для неї це дуже неприємно, часто, Вірі просто хочеться розвернутися і піти, вона вважає, що навіть якщо вона втече і нічого не скаже, то чоловік не виявить пропажі рівно стільки, на скільки вистачить свіжих шкарпеток.

Мама, друзі, свекруха Віри переконують її в тому, що вона категорично не справедлива до чоловіка, адже він мега позитивний і дуже товариський, а їй, Вірі, ридати хочеться від того, що в чоловіка язик до колін, він спілкується з усіма, затримується з роботи, тратить час не на неї, а на чужих людей.

Вона відчуває себе самотньою. Цікаво, а було в когось ще таке, що наче б то все добре, є половинка, а ти відчуваєш себе одиноким?

Related Post

Провчила клієнтку, яка зверхньо відносилася до персоналуПровчила клієнтку, яка зверхньо відносилася до персоналу

Уявляєш, тараторила мені моя знайома по телефону, ми домовилися, я ще й наголосила, що це обов’язково, щоб не спізнювалася, бо святкування в 7 буде, а мені до 5 треба щоб

Як не відморозитись у відповідь на його поведінку?Як не відморозитись у відповідь на його поведінку?

Виникла безглузда ситуація в поточних відносинах, якої хотілося б поділитися (ну і всі ми знаємо, в надії на що))). З хлопцем ми в стосунках 5 місяців, з яких приблизно 4