Чоловік то хоче бути з сім’єю, то хоче піти. Вже тривалий час він мучить нас своєю непостійністю

У моїй сповіді немає нічого особливого, але я не знаю, де ще можна виговоритися і де спитати поради.

Мені 21, моєму чоловікові 24. Рік тому ми побралися. До весілля любили одне одного, повне порозуміння у всьому, були щасливі. Я завагітніла і ми вдвох чекали на нашу дитину.

Він так само за мною доглядав, дбав. Потім чоловіка звільнили з роботи і він почав дуже нервувати. Я його підтримувала як могла, але іноді вже під кінець вагітності почала зриватися, що він не може знайти роботу.

П’ять місяців тому я народила дитину, чоловік був щасливим, як і я. Але в мене були перші та важкі пологи і через це у мене почалася післяпологова депресія.

Перший місяць нам було дуже важко, я нервувалася після пологів, зривалася на ньому. Поступово почала помічати з його боку холод. Він не хотів мені допомагати, хоч іноді. Потім ми помирилися, і стали нормально жити, іноді сварилися, але не сильно.

З часом я стала помічати, що він йде на роботу раніше, потім приходить і щось від мене приховує. Два місяці тому чоловік просто не прийшов з роботи, я хвилювалася, шукала його, а наступного дня він повернувся — був у колеги по роботі там вони пили, дивилися її новий телевізор (мій чоловік нібито їздив допомагати його підключати та налаштовувати) і він заснув у неї. Ми майже не сварилися, у мене просто зникла довіра до нього.

Потім я дізналася, що він з нею добре спілкується, вона пропонує йому переїхати до неї, а він хоче бути з нею. Ми через це посварилися сильно, тоді він вперше сказав, що розлюбив мене, що я його більше не приваблюю, мені було боляче від усіх цих слів, я й так не могла вибратися з депресії, так ще й усе це.

Стала пити заспокійливі. З часом він сказав, що більше з нею не спілкується, що у нього є я і дочка наша, і все це було тому, що я перестала на нього звертати увагу.

Нещодавно я дізналася, що він і досі ходить до неї ночувати. Ми з ним вкотре посварилися і я йому поставила умову: або я, або вона. Його це не влаштовувало, він вважає, що не зраджував (каже не спав з нею, лише один раз цілувався).

Сказав, що всі почуття згасли до мене, а до неї його тягне. Я погодилася на розлучення, щоб дитину не мучити постійними скандалами. А днями він знову передумав, сказав, що не хоче розлучатися, не пояснюючи чому. Говорить, що хоче зберегти наш шлюб, що в нас з ним є майбутнє.

Я не знаю, як зробити, щоб він залишився зі мною. Я погодилася з його умовами. Ще не розумію, навіщо він хоче бути зі мною, якщо мене не любить. Чи все-таки це якась криза, і почуття повернуться? Чому він то хоче бути з нами, то ні?

Related Post