Чоловік вічно триндить зі своєю мамою по телефону, замислююсь про розлучення

Я вже давно одружена, і весь цей час була впевнена, що взаємна довіра в нашій сім’ї — це норма. Я завжди ділилася із чоловіком своїми переживаннями. Він був не просто моїм коханим, а й другом. Разом ми виховуємо нашого сина Костю. Живемо душу в душу.

Гриць – мій дуже добрий і чуйний чоловік. Як він красиво доглядав мене в юності! Ох, це був найкращий час. Мені здавалося, що я зустріла того, з ким проживу все своє життя без сумніву. Щоправда, із батьками чоловіка у нас стосунки не склалися.

Свекруха дуже ревнувала сина до мене. Все-таки Грицько був її єдиним сином, і я розумію її мотиви. Але ж ми вже давно не підлітки! Тому я присікала будь-які спроби свекрухи лізти в наше особисте життя. Але ця жінка не може інакше.

Нещодавно я помітила, що мій чоловік постійно розмовляє по телефону. По розмові чую, що на тому кінці дроту щебече його мати. Ненароком підслухала пару розмов. Виявилося, що Грицько своїй ненаглядній матусі розповідає абсолютно все, що відбувається в нашій родині.

Звичайно, я вирішила поговорити із чоловіком. Мені не подобається те, що відбувається. Я пояснила йому, чому мене так сильно це зачіпає. Але Грицько не послухав. Більше того, буквально через півгодини після нашої розмови він знову зателефонував матері та розповів про нашу невелику сварку на цьому ґрунті.

Через пару днів мені зателефонувала свекруха і почала запитувати, чому я заважаю їхньому спілкуванню. Мовляв, я хочу посварити їх та зіпсувати стосунки матері та сина. Розуму незбагненно! Усі мої аргументи про взаємну довіру у сім’ї цю жінку не переконали. Розмова закінчилася на дуже неприємній ноті.

Звичайно, я знову поговорила з чоловіком. Ще раз пояснила, що я не хочу сваритись. Я просто намагаюся його зрозуміти, адже раніше такого у наших відносинах не було. А ми вже майже десять років живемо разом. І тут він із бухти-барахти вирішив триндіти щодня з матір’ю по телефону. Повинна бути причина.

Але чоловік у мене непробивний! Каже, що раніше не цінував спілкування з батьками. А оскільки ми живемо в різних містах зараз, він хоче чути хоча б мамин голос частіше, якщо бачитися вони не можуть. І слава Богу! Я не витримала б, якби ця жінка ще й гостювала у нас часто.

Найбільше в цій ситуації дратує те, що Гриць дзвонить матері з найменшого приводу. Вона знає буквально все, що відбувається у нашій сім’ї. І я в її очах падаю дедалі нижче. То я вечерю не таку смачну приготую, то почну пиляти чоловіка через покупку машини, то ще якусь дурницю зроблю. А чоловік дзвонить та розповідає! Хіба це нормально?

Я вже всерйоз думаю про розлучення, якщо чесно. Який сенс у такому шлюбі?

Related Post

Якщо це не кохання, то що ж це?Якщо це не кохання, то що ж це?

Наша історія почалася понад 3 роки тому. Ми познайомилися в одній громадській організації. Я на неї звернув увагу не відразу, тільки через кілька місяців ми почали зустрічатись. Це тривало недовго

Хлопець кинув мене вагітну двійнею, а потім звинуватив мене…Хлопець кинув мене вагітну двійнею, а потім звинуватив мене…

Я зустрічалася з хлопцем ще на початку дев’яностих. Був дивне час. Але мені тоді було добре – я була закохана. Результатом любові стали дівчинки-двійнята, яких народила в жовтні 1993 року.

Працюю юристом, а свекруха просить прийти у вихідний пофарбувати їй волосся та зробити педикюрПрацюю юристом, а свекруха просить прийти у вихідний пофарбувати їй волосся та зробити педикюр

Я не шукаю поради, якщо честно. Для мене в цій історії зрозуміло, що і як я робитиму. Але те, як до мене поставились у моїй родині за останній місяць мене