Чоловік вислав список речей, які я маю зробити з собою, щоб йому подобатися

Одружена шість років, є дитина, хлопчик дворічний. Чоловік довго мене домагався, а я тоді ніяк не могла забути колишнього хлопця, таке шалене кохання було. Коли мій чоловік вчергове покликав заміж, погодилась.

Після пологів я набрала п’ять зайвих кілограмів, але вже за місяць повністю повернула свою колишню фігуру. Згодом знову трохи погладшала, але це майже непомітно, навіть одяг не довелося міняти, як на мене, так навіть краще. Але чоловік почав з мене жартувати, називати товстушкою, а зараз уже серйозно каже, що мені потрібно схуднути. Дорікає, що я вже не така гарна, як була під час нашого знайомства. Але й він змінився за цей час! Коли я сказала йому про це у відповідь на чергову шпильку, він образився. Потім заявив, що чоловік у будь-якому віці і за будь-якої зовнішності подобається жінкам.

Ми посварилися, чоловік навіть не вибачився. Я вирішила трохи посидіти на дієті, щоб довести йому, що я ще красива і можу подобатися чоловікам. Схудла на три кілограми, але замість підтримки та компліментів почула: «тепер на пляж у шортах можеш забути». Потім почав показувати мені фото струнких дівчат, ставити їх мені в приклад.

Останньою краплею став список, який чоловік надіслав мені з роботи. Мабуть, свої вимоги озвучити відкрито не вистачило сміливості. Він писав, що я маю схуднути, прибрати зморшки навколо очей і трохи збільшити губи. Я навіть не стала питати, де на всі ці процедури мені брати гроші просто відправила свої побажання. Першим пунктом було прибрати пивний живіт, потім залисини і трохи підрости, тому що мені подобаються високі та стрункі чоловіки.

Коли показала подрузі наше листування, вона сказала, що ми повільно, але впевнено наближаємося до розлучення, якщо не припинимо ці ігри. Але мені вже байдуже його до мене ставлення, я зрозуміла, що помилилась у людині. Та й кохання кудись випарувалося. Звідки кохання, коли людина таке заявляє. Підкажіть що робити? Можливо варто прислухатися?

Related Post

Батьки заручили мене з дівчиною, але я кохаю іншуБатьки заручили мене з дівчиною, але я кохаю іншу

Мені 22 роки. Кілька років тому я познайомився з дівчиною. У нас були нормальні стосунки: ми дуже підходимо один одному, поважаємо, розуміємо, любимо один одного. Звичайно, сварки у нас теж