fbpx

Чоловік зайнятий своєю дитиною, а про мене забув

Ми в шлюбі 3 роки. Чоловікові 42, мені 27. Я виросла без батька і в своєму чоловікові знайшла те, про що мріяла з дитинства: надійну опору, підтримку, турботу і ніжність. Різниця у віці мене ніколи не бентежила, родичі теж спочатку дивувалися, потім заспокоїлися. У минулому він багато гуляв (через що пішла його перша дружина і він довгий час не спілкувався зі своїм сином), але коли я з ним познайомилася, ці проблеми були вже в минулому.

Півроку тому вирішили поліпшити свої житлові умови, продали однокімнатну квартиру чоловіка і, набравши кредитів купили трикімнатну квартиру, зробили в ній ремонт.

Син чоловіка від першого шлюбу, приїхавши до нас на канікули, захотів жити з нами. Йому 16 років. До цього проживав благополучно в разом з матір’ю. Чоловік розписав йому всю красу життя тут, син загорівся і став відпрошуватися у матері, і тільки потім чоловік запитав, як я до цього ставлюся, у мене.

Я спочатку була проти, так як синок досить своєрідний, розповіла чоловікові про свої почуття прямо. Чоловік був у замішанні, і ми відклали рішення на потім.

Подумавши і послухавши поради родичів, я вирішила увійти в становище чоловіка – все-таки рідний син, вони  не спілкувалися 12 років. І дала згоду, намагаючись змінити своє ставлення до сина і ситуації в цілому.

У нас багато боргів. Моя зарплата дуже скромна, а загальна сума за кредитами дуже значна. Я з усіх сил намагаюся підробити, де тільки можна. Чоловік нещодавно влаштувався на роботу зі стабільним доходом вище середнього. Я розраховувала, що він буде допомагати гасити наші загальні борги, але не тут-то було. Чоловік вирішив поміняти машину, і я попросила закрити мій автокредит, так як частково ці гроші були взяті на покупку попередньої машини для нього.

Він мені лише зрідка дозволяв на ній їздити. Чоловік відмовився. Я продовжую виплачувати кредит, чоловік їздить на новій машині.

З появою його сина чоловік витрачає весь дохід на нього: купує йому одяг, меблі в кімнату, їжу, яку часто вони з’їдають удвох.  Коли я питаю, скільки коштує це і це, він бреше, що набагато менше, ніж насправді. Але я бачила чеки. Звинувативши його в обмані, я почула на свою адресу купу неприємних речей. Плюс те, що це я його змушую брехати і не даю спокійно зібрати дитину в школу.

Виходить, я живу своїм життям, розподіляю свій дохід на платежі по кредитах, їжу, проїзд, покупку всього необхідного. Вони живуть своїм життям. Правда, чоловік нічого не купує собі, ходить в старих сорочках і навіть не заїкається про покупку нового одягу.

У ліжку теж проблеми, він зовсім не намагається доставити мені задоволення. Думає тільки про себе. Я не одноразово говорила про це, але він лише віджартовувався. Я стала задивлятися на інших чоловіків і вже в принципі готова зрадити.

Живу з почуттям, що мене використовують.
Зараз в роздумах: чи достатньо всього цього для розлучення? Не знаю, чи можливо світле і щасливе майбутнє з цією людиною або все краще між нами вже позаду. Спільних дітей за цей час у нас так і не вийшло. Крім спільної квартири і боргів разом нас нічого не тримає.

Але як подумаю, що ми розлучимося, стає і радісно, ​​і сумно. Боюся його втрачати – все ж у нього є і позитивні риси, просто на даному етапі він не виправдовує моїх сподівань. Якби мені було 42, ми, напевно, були б ідеальною парою. Зараз мені хочеться більше опіки і заступництва, а він залишив мене один на один з моїми труднощами і страхами.

Втомилася жити в стресі і переживання, винищила коробку заспокійливо. Розлучатися?

Related Post

Саша мені зрадив першим і тим самим відкрив рахунок. Я була готова його зрівняти…Саша мені зрадив першим і тим самим відкрив рахунок. Я була готова його зрівняти…

Анна, 36 років. Мені завжди здавалося, що такий дівчині, як я, такій чудовій і розумній, чоловік не може зрадити. Ніколи. Навіть якщо я не займаюся з ним близькістю три місяці.

Нова подруга дружини захопила її езотерикоюНова подруга дружини захопила її езотерикою

Дружина кілька місяців тому завела нову подругу на дитячому майданчику. Я був радий, що їй тепер є з ким спілкуватися, а не тільки з сином трьох років. Подруга з нею