Чоловік зайшов на кухню, і його не влаштував вираз мого обличчя

Хочу зрозуміти свої помилки, і усвідомити що робити далі. Вранці встала без сил (у мене затяжна застуда і донька дуже погано спить через зуби).

У гостях свекруха (стосунки у нас хороші). Я пішла готувати сніданок. Чоловік зайшов на кухню, і його не влаштував вираз мого обличчя. Сказав, що я маю посміхатися. Я спробувала, результат його не влаштував.

Я не була в поганому настрої, просто дуже погано почувалася, і вираз обличчя звичайно від цього постраждав. За сніданком я спробувала обговорити День народження старшої доньки (через 2 дні) та як його вдало поєднати з приїздом до нас на кілька днів друзів чоловіка. Чоловік обговорювати не схотів і сказав, що не радить мені продовжувати (із загрозою).

Я запитала: “Мені заткнутися?” (це я його, звичайно, здивувала, зазвичай він мені каже «заткнися», коли не хоче продовжувати розмову). Він сказав “так” і я заткнулася.

Далі я з чоловіком у конфлікт не вступала, на всі його випади та спроби вивести мене на конфлікт, реагувала спокійно та доброзичливо. Далі свекруха почала його «виховувати», він вийшов із себе і їй теж нахамив.

Мені потрібно було з’їздити на роботу, але поки я збиралася, чоловік поїхав кудись на машині (він у відпустці). Тобто, він демонстративно забрав машину, щоб показати мені мою безпорадність та нікчемність (він любить вводити санкції).

Від будинку до зупинки транспорту приблизно 2 км. Я попросила свекруху з дітьми посидіти та поїхала на таксі (мене чекали клієнти). Коли повернулася, чоловік сказав, що зараз поїде до сусіднього міста зі старшою дочкою.

Свекрусі сказав збиратися з ними (вона в цьому місті живе), хоча вона збиралася їхати завтра. Я просила доньку не брати із собою їхати по трасі, але чоловік сказав, що моя думка його не хвилює, і він сам вирішуватиме все що стосується дітей. У присутності доньки я не стала з’ясовувати стосунки і відпустила їх.

На виході чоловік сказав, що я зіпсувала настрій усім і посварила, і він мені ще покаже моє місце. І що надалі я мушу їхати з дому, коли до нього хтось приїжджає, тому що я заважаю його особистісному розвитку.

Вибачте за сумбур. Дуже хочеться зрозуміти, що я не так зробила. Чи справді я всіх посварила? Як надалі уникнути таких ситуацій

You cannot copy content of this page