fbpx

Чоловік завів коханку, а свекруха сама очі на все відкрила жінці

Вечоріло, чоловік затримувався на роботі, Ганна сиділа на підвіконні, пила каву і листала соціальні мережі. Нічого нового. Як тут прийшло повідомлення від якогось номеру. Вона відкрила і ледь не випала з 4 поверху.

В повідомленні було написано про те, що чоловік їй зраджує, вона не повірила, написала, що тільки коли на власні очі побачить, тоді буде розмова. Як доказ їй підкріпили фото переписки чоловіка з іншою жінкою. Анна розсміялася. Її з чоловіком чекала неприємна розмова.

Перше що вона зробила, це подзвонила свекрусі, адже вже розуміла звідки вітер дує. Нажалілася, свекруха зробила здивоване обличчя, але актрисою вона завжди поганою була.

Чоловік прийшов додому, Аня склала йому речі, вимагала ключі від квартири. Він не розумів, Аня вирішила так відразу 2 зайців вбити, і чоловіка вивести на чисту воду, а як дійсно зраджує. Він вперто мовчав, не розумів. Анна кричала що є докази зради, навіть поплакала, а він заспокоює тільки, каже що любить.

Тут її плач змінився на дикий регіт. Пояснила що сталося. Ночували 2 дні назад в свекрухи, чоловік з її комп’ютера заходив на почту до себе. От вона і вирішила таким чином від невістки позбавитися. Переписка дійсно цікавого характеру, але вона не могла знати що Ані для роботи треба був ще один акаунт на інше ім’я, і їй було так зручно спілкуватися з чоловіком.

Реготали всі крім свекрухи. Син тепер з нею не спілкується, Аня ж навпаки іноді навіть дзвонить сама, бо вдячна, що ця жінка не сина прикривати вирішила, а їй очі відкрити на чоловіка.

Related Post

Мої вирішили на материнстві ще й заробити, чи ж можна так, ціною дитини своєїМої вирішили на материнстві ще й заробити, чи ж можна так, ціною дитини своєї

У мене таке враження що світ просто зійшов з розуму. Я завжди підтримувала своїх дітей в їх різних ідеях. Але цього разу в мене дар мови відняло, коли я дізналася

Забезпечений киянин поїхав до Сибіру за коханоюЗабезпечений киянин поїхав до Сибіру за коханою

Андрій не шукав серйозних відносин, але любов сама знайшла його. Перший час Андрій не помічав нову співробітницю Олену. Вона була невисокою, худенькою і не привертала уваги. Олена скромно виглядала і