fbpx

Чоловік живе за рахунок моїх батьків, вони нам купили машину, так він постійно на ній їздить, а я з нашою дитиною ходжу пішки

Хочу поділитися своїм горем і хочу ваших порад.

Мені 22 роки, є 10-місячна дитина. Коли мені було 17 років, познайомилася з чоловіком, все було добре. А 19 років вийшла заміж – і все змінилося.

На весільні гроші купили машину, мої батьки купили нам відмінну квартиру. Начебто все є для щастя, але щастя немає: чоловік постійно гуляє, вдома не ночує, не працює, принижує мене, ображає перед своєю сім’єю. Іноді доходить і до сварок.

Живемо за рахунок моїх батьків. Нещодавно купили нову машину в кредит, за неї теж платять мої батьки, він її постійно забирає, а я ходжу пішки і дитина в матеріальному плані теж на них.

Ми живемо в шлюбі 3 роки, я не відчуваю його любов. Я люблю його, але головою розумію, що не можна так жити, бути постійно однією. Я перестала красиво одягатися, стежити за собою, хочеться для нього щось купити.

Впевнена, що через гроші він зі мною.
Це хворі відносини, я втомилася плакати і бути нещасною. Що мені робити? Як змінити людину? Як піти? Я втомилася бути одна, мене більше нічого не радує.

Related Post

Моя бабуся попереджала подругу про дзеркало старої циганки, але вона не послухаласяМоя бабуся попереджала подругу про дзеркало старої циганки, але вона не послухалася

У мене до цих пір зберігається чорно-біла фотографія моєї бабусі з її сільськими подружками. На ній вони стоять біля колгоспного трактора з причепом, на якому лежить копиця сіна. Молоді, років