Чоловік зібрався їхати у відпустку, хоча мені через тривалий лікарняний довелося свою відпустку змістити: занадто багато роботи накопичилося. Та й самопочуття таке, що не до поїздок

Чоловік зібрався їхати у відпустку, хоча мені через тривалий лікарняний довелося свою відпустку змістити: занадто багато роботи накопичилося. Та й самопочуття таке, що не до поїздок.

Ми планували разом поїхати у відпустку. Вже і готель дивилися, і гроші на поїздку відклали. Загалом, я була сповнена найсвітліших очікувань.

Але за два місяці до відпустки я потрапила до лікарні. Довелося терміново робити операцію, а потім ще пішли ускладнення, тож у лікарні я провела півтора місяця.

Стан мій був, як у ганчірки для підлоги, яку активно вичавлювали. Ходжу по стінці, нахилятися не можна, будь-які навантаження поки що заборонені, прописаний постільний режим.

В офіс я їздити зараз не можу, але начальство увійшло в моє становище і дозволило працювати з дому. Перенесення відпустки також узгодили.

Це було на руку і мені, і начальству. Занадто багато роботи залишилося, треба було терміново розгрібати та вливатися у ритм. І моє здоров’я поки що не давало можливості навіть подумати про відпустку. Для мене зараз подвиг самої сходити помитися, а якісь поїздки, взагалі під забороною.

Я чоловікові озвучила, що переношу відпустку, пояснила, з чим це пов’язано. Він покивав, погоджуючись, нічого не сказав. Я вирішила, що він теж відпустку перенесе, у нього на роботі це зробити взагалі просто.

Але з’ясувалося, що чоловік нічого переносити не став, він піде заздалегідь затвердженим графіком. Спочатку думала, що начальство не дозволило переносити, а виявилося, що чоловік навіть не підходив із цим питанням.

Він заявив, що втомився і вже налаштувався на відпочинок. Те, що я не можу поїхати, його взагалі ніяк не стосується.
– Ну, ти вже відпочила, тепер моя черга, – незворушно заявив чоловік, продовжуючи збирати валізу.

– Коли це я встигла відпочити?
– Так у лікарні ж лежала, не працювала, тільки спала та їла поки твій чоловік працював щосили на роботі.

Нічого, що я потрапила до лікарні незаплановано, операцію робили, а потім ще боролися з ускладненнями. Мені було боляче і страшно, я й зараз ще почуваюся погано. І це чоловік називає “відпочила”?

– Ну, не треба згущувати фарби. Операцію робили під наркозом, потім давали знеболюючі, тож не могла ти так страждати, як описуєш, – скривився чоловік.
– Серйозно? Ні, ти серйозно? Я досі не до кінця відновилася, а ти заявляєш, що не могло бути так жахливо? – я була обурена.

Оце так підтримка від чоловіка!

До того ж відпочивати він збирався їхати не на свої особисті гроші, а на наші. Я теж брала участь у їхньому накопиченні. І це саме я знайшла той готель, куди чоловік загострив лижі.

– Що ти істериш? Мені потрібний відпочинок, щоб потім плідно працювати. А ти зараз у відпустку поїхати не можеш. Так в чому проблема?

Проблема в тому, що я навіть до магазину сама не схожу, бо мені ходити боляче і досі від слабкості хитає. Мені зараз допомога когось близького зовсім не завадила б. Але цей близький із байдужим обличчям збирається у відпустку, ще й заявляє, що не бачить у цьому нічого страшного, а мені каже, що я вже й так відпочила.

Чоловік каже, що я роблю із мухи слона. Мовляв, сотні тисяч людей їздять у відпустку окремо, а я влаштовую із цього всесвітню трагедію.

А в мене відчуття, що мене зрадили. Кидають одну у квартирі, коли мені найбільше потрібна підтримка та допомога. Гірше було б тільки у випадку, якби я лежала у лікарні, а чоловік поїхав би відпочивати.

Розповіла чоловікові все, що в мене на душі, як я почуваюся, а про себе подумала, що якщо він таки поїде у відпустку, кинувши мене одну, то я подам на розлучення.

Неможливо довіряти людині, яка готова з тобою так вчинити. Принаймні я так точно не вмію. Мені простіше бути одній і знати, що спертися я можу тільки на себе. А то сподіватимешся на такого чоловіка, а він тебе кине в найважчий момент.

До відпустки чоловіка залишилося кілька днів, валізу він не розібрав. Чекаю, чим ця історія закінчиться, але морально вже готова до найгіршого варіанту.

You cannot copy content of this page