Чоловік зізнався, що сумує за колишньою дружиною

Мій чоловік був одружений 8 років. Після розлучення пройшло 3 роки, перш ніж ми почали зустрічатися. У нас все прекрасно, ми не сваримося, обидва налаштовані серйозно і готові працювати над відносинами.

Але недавно я випадково почула, як мій чоловік і його друзі обговорювали колишніх. І він сказав, що йому не вистачає колишньої дружини. Потім неодноразово вибачався, я бачила, що йому соромно.

Говорив, що просто накотилася дурна сентиментальність і раніше подібних думок не було. Але я тепер постійно сумніваюся. Хочу бути єдиною, і мені здається – якщо його колишня залишиться одна, він відразу піде до неї.

Марія, 32 роки. Порада від психолога.
Перш за все треба розібратися, чого ви боїтеся насправді: того, що ваш партнер піде до іншої або що ви помиляєтеся і нинішні відносини між вами не такі серйозні, як здається.

Зрозуміло, що ви хочете бути єдиною, але хіба одна фраза може стати доказом майбутньої зради? Слова вашого партнера могли бути наслідком сентиментального пориву, спогадами про юність і лише частково ставитися до колишньої дружини. Крім того, не забувайте, що вона теж особистість і може не прийняти його.

Ви пишете, що ви і ваш партнер готові працювати над відносинами. А значить, готові прощати одне одного, в тому числі і за необдумані фрази, вирвані з контексту. Подумайте, хотіли б ви, щоб чоловік пробачив вам минулі відносини і був упевнений, що ви не віддасте перевагу йому іншому. І якщо так, то і вам треба вчинити так само.

Якщо ви бачите, що для нього важливо бути з вами, знайдіть в собі сили дистанціюватися від образи.

Можливо, вас турбує статус: інша жінка була його дружиною, а ви – ні. Ваша невпевненість може бути пов’язана з цим навіть більшою мірою, ніж з невинної фразою. Якщо відносини з цим чоловіком дійсно міцні, ви зможете обговорити тривоги і знайти вихід.

You cannot copy content of this page