Чоловік злякався, тому що він залишив дружину одну на багато років

Олексій їхав додому з Німеччини на автобусі. Він не був в Україні 5 років. Чоловік переживав, чи дочекається дружина його, адже багато часу пройшло з того дня, як він поїхав.

Кілька років тому він виїхав на заробітки, щоб у них з дружиною з’явилася дитина. Дружина не могла завагітніти, тому лікарі порадили зробити штучне запліднення. Ця процедура була дуже дорогою — і Олексій вирішив заробити гроші за кордоном.

Після чотирьох місяців роботи чоловік заробив достатньо грошей, щоб зробити ЕКО. Він приїхав додому, і вони з дружиною пішли в лікарню. Згодом виявилося, що перша процедура не була успішною — Катерина не завагітніла.

Олексій знову поїхав за кордон і пропав на кілька років. Коли сідав в автобус, пам’ятав, а хто він і звідки не знав. Його знайшли в парку з травмою голови і без документів. Допоміг йому чоловік зй України, який двадцять років тому переїхав до Німеччини і отримав громадянство в цій країні.

Коли Артур побачив Олексія, то чоловік згадав рідного брата, який загинув в автомобільній аварії. Олексій був дуже схожий на нього, тому Артур вирішив допомогти йому.

Він сподівався, що до чоловіка найближчим часом повернеться пам’ять. Олексій швидко одужав, але пам’ять до нього не повернулася. Артур запропонував чоловікові жити у нього поки той не згадає, хто він такий.

Йому було дуже важко знайти роботу без документів, але згодом він знайшов нелегальний підробіток на будівництві. Через п’ять років життя за кордоном до Олексія почала повертатися пам’ять: він згадав своє ім’я, дружину і звідки він родом.

Чоловік злякався, тому що він залишив дружину одну на багато років; вона, мабуть, подумала, що він загинув, бо не дзвонив їй жодного разу. Олексій звернувся в консульство — і йому відновили документи.

Він подякував Артура за допомогу і поїхав додому. Коли Олексій під’їжджав до будинку, де колись він жив з дружиною, то переживав, що вона одружилася вдруге. Коли прийшов чоловік, Катерина якраз була у дворі.

Жінка присіла від подиву, голова у неї почала крутитися — і вона втратила свідомість.Чоловік підбіг до неї і привів її до тями. Через три хвилини до них підбігли двоє дівчаток-близнючки. Дітям було по три роки.

— Катерина, ти вийшла заміж? — запитав Олексій жінку. — Ні! — відповіла вона. — Я тебе не звинувачую, я пропав на багато років! — сказав чоловік. — Ні, я не виходила заміж.

Це твої діти. — впевнено сказала Катерина. Згодом виявилося, що жінка після відходу її батьків отримала в спадок будинок і продала його. На гроші, які отримала після продажу будинку, вона зробила ЕКО.

Для цієї процедури вона використовувала генетичний матеріал, який заморожувала для штучного запліднення. Все пройшло успішно — і вона народила двох близнят Олену і Наталю.

Грошей, які вона отримала за будинок, їй було досить на процедуру і для того, щоб забезпечити себе і дітей в декретній відпустці. Олексій був дуже щасливим. Він повернувся додому — а тут у нього дружина і двоє маленьких дітей.

Згодом чоловік зателефонував до Артура і розповів про свою сім’ю. Зараз чоловіки часто спілкуються по телефону: Артур обіцяв приїхати в гості до свого друга. Вже пройшло 6 років; діти вчаться в школі в третьому класі.

Катерина більше не відпускає чоловіка на заробітки. Олексій працює в Україні шофером на фабриці меблів. У подружжя все в порядку.

Related Post

Сестра наворожила, що моя подружка Оксана постійно пакостить, робить рітуали на підміну долі і “причіпки” на невдачіСестра наворожила, що моя подружка Оксана постійно пакостить, робить рітуали на підміну долі і “причіпки” на невдачі

Історія, яку я тут опишу, сталася в моєму житті так, в принципі, і відбувається досі. Зверніть увагу на хронологію подій – дівчина, про яку піде мова, з’являється в моєму житті