fbpx

Чоловік зрадив і навіть не вибачився

Дізналася про те, що чоловік мені зрадив. Пояснюватися зі мною він не став. Я припинила з ним сексуальні відносини, оскільки для мене це нестерпно. Тепер живемо, як сусіди і колеги, я більше не цікавлюся його життям. В гості ходимо разом, розмовляємо, але я не можу пробачити йому цю підлість! В душі порожнеча і жахливий холод. Не знаю що робити. Іноді немає сил навіть вийти на вулицю, піднімаю себе через силу.

Олена, 46 років. Порада від психолога.
Олена, пробачити можна тільки того, хто просить вибачення і щиро розкаюється в скоєному. Якщо ж цього немає, то не може бути і повноцінного вибачення. Можливо, були, є і будуть неординарні, святі люди, які можуть прощати безвідносно каяття. Але така здатність прощати – доля дуже небагатьох.

Ось чому, навіть бажаючи в глибині душі пробачити свого чоловіка, Ви не можете цього зробити. Для подібних ситуацій у нас є навіть особливий вираз: «Бог пробачить!»

Тому не варто вимагати від себе неможливого – інакше не уникнути депресії. А саме вона все глибше засмоктує Вас в свою чорну вирву.

Скажіть собі: «Може бути, я зможу пробачити чоловіка, але тільки тоді, коли він попросить у мене вибачення. Поки ж він цього не робить, я буду думати про себе, буду займатися собою, всім тим, що я є. Я сама заповню і зігрію свою душу.

Related Post

Історія вдалих відносин: абітурієнт і найкрасивіша п`ятикурсниця до якої всі боялися підійтиІсторія вдалих відносин: абітурієнт і найкрасивіша п`ятикурсниця до якої всі боялися підійти

Чоловіки впевнені, що жінки “клюють” або на багатеньких, або на красенів. Але правда навіть близько не лежала поруч. Більшості жінок головне – відчувати, що на чоловіка можна покластися. Просто бути

– Я так і знала!!! – Дружина найняла детективів, щоб викрити свого чоловіка у зраді!– Я так і знала!!! – Дружина найняла детективів, щоб викрити свого чоловіка у зраді!

Чоловік цієї жінки раптово став стверджувати, що знайшов нових друзів. Вони нібито ходили в тренажерку, любили займатися – так він стверджував, незважаючи на те, що його статура за кілька місяців

facebook