fbpx

Чоловік зробив мені “незабутній” подарунок через який ми посварилися

Чоловік купив мені машину майже рік тому. Ну, як купив. Здали мою стару в трейд-ін, а на нову він додав пристойну суму. Решту я оформила на себе як автокредит, щоб із зарплати виплачувати його автоматично.

Все начебто добре. Але у мене в старій машині була рідна система – навігатор плюс телевізор та плеєр. У новій ця опція не передбачена. Її треба ставити в іншому сервісі.

Чоловік дуже хотів мені її поставити до дня мого народження як подарунок. Я спершу була не проти. Але потім я подивилася в інтернеті та з’ясувала, що не заводську систему краще не ставити, бо можуть бути різні проблеми.

Я розповіла про це чоловікові. Але він сказав, що мало що пишуть усілякі там «експерти» в інтернеті. Він достеменно знає, де зроблять добре. Я попросила його не робити цього. І начебто він погодився. Але через кілька місяців, до мого дня народження, він узяв машину як би на техогляд і таємно, без мого дозволу все-таки врізав цей блок і плюс ще парктронік (камери для паркування).

Цей блок коштував 30 тисяч гривень із роботою. Чоловік пригнав машину прямо в день народження і умовно запросив мене покататися на ній. Коли я побачила, що він таки зробив по-своєму, я ледве стримуючись подякувала йому. Але він зрозумів, що я незадоволена.

Скандалу не було, але особливої ​​радості не передбачалося. А проблеми почалися за 5 місяців. Спочатку почав швидко розряджатися акумулятор. Я кілька разів не могла зрушити без підзарядки. Бігала, просила добрих автолюбителів мені допомогти.

Потім цей телевізор перестав працювати. Потім камери почали барахлити. А потім узагалі з’явилися проблеми з електронікою в машині. Коли я звернулася до сервісу (машина на гарантії), виявилося, що гарантія через цей блок вже не діє. А потім удома я знайшла ще й скільки цей блок коштує, коли розбирала папери.

По пояснення я прийшла до чоловіка. Звісно, ​​висловила йому все. Ми посварились. Я сказала, що краще б грошима віддав, аніж машину псувати. Тим більше машина моя, а не його, і я вирішую, що треба ставити, а що ні. А на ранок, коли я вийшла на кухню, то цей блок лежав на столі і записка, що я невдячна і що чоловік поживе у мами.

Чоловік вирвав блок із машини з коренем. Зіпсував всю електрику. Тепер мені машину лагодити власним коштом, а тягти у сервіс треба її на евакуаторі.

Незабутній подарунок. Незабаром 30 років спільного життя. Думаю зі здриганням. Хочу заздалегідь відмовитись і від святкування та від подарунків.

 

Related Post

Відразу у мене виникла впевненість, що у нас буде роман…Відразу у мене виникла впевненість, що у нас буде роман…

Хочу розповісти вам одну історію. Сталася вона, коли мені було 23. Я тоді щойно закінчила вуз і працювала на початковій позиції в одній великій компанії. Робота була не дуже цікава

Таке відчуття, що чоловік намагається збудувати якесь своє особисте життя, де немає менеТаке відчуття, що чоловік намагається збудувати якесь своє особисте життя, де немає мене

Одружена 5 років. Дітей немає. Проблема в тому, що чоловік завжди шукає знайомства на стороні. Навіть коли зустрічалися (як я згодом дізналася), він паралельно з кимось спілкувався. Відразу скажу, що