Чоловік зробив мені “незабутній” подарунок через який ми посварилися

Чоловік купив мені машину майже рік тому. Ну, як купив. Здали мою стару в трейд-ін, а на нову він додав пристойну суму. Решту я оформила на себе як автокредит, щоб із зарплати виплачувати його автоматично.

Все начебто добре. Але у мене в старій машині була рідна система – навігатор плюс телевізор та плеєр. У новій ця опція не передбачена. Її треба ставити в іншому сервісі.

Чоловік дуже хотів мені її поставити до дня мого народження як подарунок. Я спершу була не проти. Але потім я подивилася в інтернеті та з’ясувала, що не заводську систему краще не ставити, бо можуть бути різні проблеми.

Я розповіла про це чоловікові. Але він сказав, що мало що пишуть усілякі там «експерти» в інтернеті. Він достеменно знає, де зроблять добре. Я попросила його не робити цього. І начебто він погодився. Але через кілька місяців, до мого дня народження, він узяв машину як би на техогляд і таємно, без мого дозволу все-таки врізав цей блок і плюс ще парктронік (камери для паркування).

Цей блок коштував 30 тисяч гривень із роботою. Чоловік пригнав машину прямо в день народження і умовно запросив мене покататися на ній. Коли я побачила, що він таки зробив по-своєму, я ледве стримуючись подякувала йому. Але він зрозумів, що я незадоволена.

Скандалу не було, але особливої ​​радості не передбачалося. А проблеми почалися за 5 місяців. Спочатку почав швидко розряджатися акумулятор. Я кілька разів не могла зрушити без підзарядки. Бігала, просила добрих автолюбителів мені допомогти.

Потім цей телевізор перестав працювати. Потім камери почали барахлити. А потім узагалі з’явилися проблеми з електронікою в машині. Коли я звернулася до сервісу (машина на гарантії), виявилося, що гарантія через цей блок вже не діє. А потім удома я знайшла ще й скільки цей блок коштує, коли розбирала папери.

По пояснення я прийшла до чоловіка. Звісно, ​​висловила йому все. Ми посварились. Я сказала, що краще б грошима віддав, аніж машину псувати. Тим більше машина моя, а не його, і я вирішую, що треба ставити, а що ні. А на ранок, коли я вийшла на кухню, то цей блок лежав на столі і записка, що я невдячна і що чоловік поживе у мами.

Чоловік вирвав блок із машини з коренем. Зіпсував всю електрику. Тепер мені машину лагодити власним коштом, а тягти у сервіс треба її на евакуаторі.

Незабутній подарунок. Незабаром 30 років спільного життя. Думаю зі здриганням. Хочу заздалегідь відмовитись і від святкування та від подарунків.

 

Related Post

Дружина на годину: “Вам акуратно двері розкрити або роздовбати?”Дружина на годину: “Вам акуратно двері розкрити або роздовбати?”

Історія сталася на минулий Новий рік. У грудні позаминулого року вселився в квартиру, прописався, почав обживатися. До слова, тоді я жив один і взагалі не планував заводити сім’ю. Друзі покликали

Мені неприємна ідея вагітності та материнства, я не бачу в ній сенсуМені неприємна ідея вагітності та материнства, я не бачу в ній сенсу

Я хотіла б обговорити з вами мої поплутані почуття щодо дітей, які оточують мене. Мені 27 років, у мене є робота мрії, дві вищі освіти, науковий ступінь та машина. Я

20-річна дівчина, студентка, забрала нас і відвезла в місто, в якому вчилася20-річна дівчина, студентка, забрала нас і відвезла в місто, в якому вчилася

Коли моїх батьків не стало, було дуже важко, родичів в нас не було, тому 5аша доля була ясна як Божий день. Інтернат. Я потрапила в притулок, а моя п’ятимісячна сестра