fbpx

Чоловіка більше цікавить гараж, ніж я

Чому чоловіки тікають від дружин в гаражі?
Про чоловіків, що пройшли кризу середнього віку говорять: «сивина в голову, біс в ребро». Це про тих, які в процесі болісного переосмислення свого тлінного існування вирішили, що сім бід – одна відповідь: пора по бабам.

Таких багато, але це не єдине хобі для тих, кому за сорок. Багато хто починає заглядати в пляшку. Тут вже навіть не знаєш, яким жінкам важче: тим, чиї чоловіки раптом згадують, якими вони були мачо і починають волочитися за кожною спідницею, або тим, хто собі в подруги вибирає пляшку.

Це, так би мовити, головні наслідки чоловічої кризи середнього віку. Звичайно, бувають і інші прояви, включаючи абсолютно нормальних мужиків, з якими нічого не відбувається: як гуляли раніше, так і гуляють після сорока (злий жарт).

А ось мого скосило тихе і невинне божевілля: він у мене пішов в гараж. І не повернувся. Тепер весь вільний час проводить там.

Він в гаражах, виявляється такий не один – їх, дивних втікачів від сімейного вогнища, там тьма, як тепер прийнято називати – спільнота.

Може, ви думаєте, що це просто замаскований час з чаркою? Я теж все життя думала, що десь три мужика зібралися, обов’язково з’явиться пляшка. Але в даному випадку це не так.

Вірніше, не зовсім так, тому, що в гаражах, звичайно, мужики випивають. Але дуже помірно і не кожен день. Значить, щось їх там тримає. Не жінки точно. Вірніше, я можу погодитися з тим, що ми, жінки, їх туди виштовхуємо. Але тримаємо їх там не ми.

Ось мій чоловік, банківський працівник, як і я, з грошима в родині особливих проблем немає, діти виросли і живуть окремо, для чогось купує собі зварювальний апарат та сорокарічну «копійку» і відправляється в гараж робити з цього дива цукерку.

Що тобі не вистачає, чоловік? Нема на чому їздити? У тебе «Шкода Суперб». І дружина на десять років молодше тебе, яка дуже непогана була, вдома чекає. Тебе чекає, єдиного! Віддай свою машину в ремонт і обслуговування фахівцям, а сам займися, нарешті, своєю сім’єю.

Може, я все-таки, стерво, життя тобі не даю? Але начебто ні, ти ніколи не скаржився, завжди сам важливі рішення приймав. Розлюбив? Так і скажи! Але ні – любить. І в ліжку все в порядку, тільки ось додому лише ночувати приходить.

А у подруги – та ж історія. І теж в гаражі. Тільки чоловік не машину робить, а телескоп. Притягнув звідкись величезний скляний диск, якісь порошки і тре його цілими днями, а потім в темряві ловить оком якісь відблиски – каже, що контролює поверхню дзеркала в десять тисяч разів краще, ніж токар. Офігєть!

Ти дружину свою краще проконтролюй, щоб вона не плакала від самотності.
Я не знаю, що робити з такими чоловіками. І по-хорошому зі свїм поговорити намагалася, і скандали страшні закатувала.

Може, вони в дитинстві в машинки не награлися. Може, ми, жінки, набридли гірше гіркої редьки? Може на роботі перестали втомлюватися? Хобі, звичайно, повинно бути у людини, але й про сім’ю не потрібно забувати. Це пройде або вже назавжди?

Related Post

Мій чоловік заявив, що він не нагулявся. Ну звісно, одружитися встиг, а нагулятися – ні!!!Мій чоловік заявив, що він не нагулявся. Ну звісно, одружитися встиг, а нагулятися – ні!!!

Одружитися встиг, а ось нагулятися – ні. Історія із серії “накипіло”, … 18 вересня закінчила епопею під назвою розлучення. Прожила з чоловіком менше року. Адже і не зовсім ми з