Чоловіка неначе підмінили після народження доньки

Я ще в декреті, а чоловік наполягає, щоб вже виходила на роботу. Не знаю, як мені правильно вчинити. Дитині лише три місяці — з такою проблемою прийшла до мене Андріана.

Чому так трапляється?Скоріше за все, чоловік не був готовий до тих змін, які прийшли у їхню сім’ю з народженням дитини.Також, він не був готовий до того, що йому тепер самому доведеться утримувати сім’ю.

Бо ж раніше Андріана всю зарплату вносила до загальної сімейної казни.Андріана жалілася, що чоловіка неначе підмінили після народження доньки.

Вона хоче донести чоловіку, що змушена сидіти з дитиною, та той навіть чути не хоче.До речі, живуть вони не бідно, грошей вистачає. Але чоловік наполягає, що народження дитини не може бути причиною, щоб дружина ставала нахлібницею.

А дитину можуть няньчити по черзі її бабусі.Він упевнений, що вдома дружина просто відпочиває, прикриваючись доглядом за дитиною, а усі фінансові клопоти звалила на нього.

Через те, що Андріані потрібно відновитись після пологів, а маленькій доньці потрібне материнське молоко, він пропонує їй спочатку працювати на пів ставки та доробляти необхідне вдома.

Крім того, жінка повинна встигати готувати та прибирати, оскільки малюк ще поки не смітить, а переважно лежить та не потребує багато уваги.Все це через те, що Андріана з самого початку задала не правильний тон їхнім стосункам.

Ще й гроші, які заробляла порівну вносила у сімейну казну. А до хорошого швидко звикаєш. Саме це він і зробив.Жодна жінка не хотіла б пережити таку історію у сімейному житті.

Бо кожна сподівається, що з народженням дитини, пішовши у декретну відпустку, чоловік прийме, як належне, що тепер йому доведеться тягнути сім’ю самому, та ще й допомагатиме їй у побутових справах.

Та в реальності виходить так, що людина дуже швидко звикає до хорошого і змінювати такий хід подій не поспішає.Що ж робити у такій ситуації? Як її налагодити? Залишається лише одне — змінюватись самій, ставати більш жіночною.

You cannot copy content of this page