Чоловіків лякає моя енергійність

Мені 19 років. Зовнішні дані непогані, фігура струнка, я непогано розвинена. Часто помічаю, що молоді люди ніби обходять мене стороною через характер.

Я ініціативна і впевнена в собі, не боюся брати на себе відповідальність і керувати. Ні, я не вказую кожному що робити, але можу вирішити ту чи іншу проблему.

І, схоже, хлопців лякають моя енергійність і наполегливість. Мені часто роблять компліменти з приводу зовнішності, фігури і розумових здібностей. І часто зі мною намагаються познайомитися чоловіки старше 35, але я їх залицяння відкидаю. Загалом, увага є, але інтересу до мене немає. Як бути? Нав’язуватися я не хочу, але підтримати бесіду готова.

Діана, 19 років
Діана, пам’ятайте чудову приказку: «зустрічають по одягу, проводжають по розуму»? Трохи її перефразовуючи, ми можемо сказати, що людину ми «зустрічаємо» по зовнішності, але залишаємося з нею поруч, тільки вибравши за характером. Інтерес до вас є. Ви самі свою зовнішність оцінюєте як привабливу, та й навколишні вас чоловіки це теж відзначають.

Але потім вони дізнаються вас як людину, з усіма вашими звичками, справами, характером. Ви демонструєте енергійність і наполегливість. Чи погано це? Зовсім ні! Але є чоловіки, які сприймають це як свого роду суперництво, і їм це не потрібно. Ваші вольові якості можуть імпонувати тим, хто досить впевнений у собі, або, навпаки, «слабким» чоловікам. Питання в тому, хто з них цікавий вам самій.

Що ж робити в такій ситуації? Ламати себе? Ні в якому разі! Просто знати свої сильні і слабкі сторони і спробувати їх використовувати собі на благо.

Чи не на кожній війні варто шашкою махати. Побережіть сили для важливого бою. Хочете залучити сильного чоловіка, партнера (думаю, саме такий вам і буде цікавий) – не лякайте його своїми судженнями з порога, з першого слова. Ваші плюси нікуди від вас не дінуться, і той, кому вони будуть важливі, вас розгледить і зробить відповідні висновки.

You cannot copy content of this page