Чоловіків лякає моя енергійність

Мені 19 років. Зовнішні дані непогані, фігура струнка, я непогано розвинена. Часто помічаю, що молоді люди ніби обходять мене стороною через характер.

Я ініціативна і впевнена в собі, не боюся брати на себе відповідальність і керувати. Ні, я не вказую кожному що робити, але можу вирішити ту чи іншу проблему.

І, схоже, хлопців лякають моя енергійність і наполегливість. Мені часто роблять компліменти з приводу зовнішності, фігури і розумових здібностей. І часто зі мною намагаються познайомитися чоловіки старше 35, але я їх залицяння відкидаю. Загалом, увага є, але інтересу до мене немає. Як бути? Нав’язуватися я не хочу, але підтримати бесіду готова.

Діана, 19 років
Діана, пам’ятайте чудову приказку: «зустрічають по одягу, проводжають по розуму»? Трохи її перефразовуючи, ми можемо сказати, що людину ми «зустрічаємо» по зовнішності, але залишаємося з нею поруч, тільки вибравши за характером. Інтерес до вас є. Ви самі свою зовнішність оцінюєте як привабливу, та й навколишні вас чоловіки це теж відзначають.

Але потім вони дізнаються вас як людину, з усіма вашими звичками, справами, характером. Ви демонструєте енергійність і наполегливість. Чи погано це? Зовсім ні! Але є чоловіки, які сприймають це як свого роду суперництво, і їм це не потрібно. Ваші вольові якості можуть імпонувати тим, хто досить впевнений у собі, або, навпаки, «слабким» чоловікам. Питання в тому, хто з них цікавий вам самій.

Що ж робити в такій ситуації? Ламати себе? Ні в якому разі! Просто знати свої сильні і слабкі сторони і спробувати їх використовувати собі на благо.

Чи не на кожній війні варто шашкою махати. Побережіть сили для важливого бою. Хочете залучити сильного чоловіка, партнера (думаю, саме такий вам і буде цікавий) – не лякайте його своїми судженнями з порога, з першого слова. Ваші плюси нікуди від вас не дінуться, і той, кому вони будуть важливі, вас розгледить і зробить відповідні висновки.

Related Post

Він був одружений, і покинув дружину заради дівчини з України, яка жила в Одесі. Чи потрібне мені це життя на дві країниВін був одружений, і покинув дружину заради дівчини з України, яка жила в Одесі. Чи потрібне мені це життя на дві країни

Допоможіть порадою. Місяць тому познайомилася на сайті знайомств із турком. Мені 21 йому 35. Він має свій бізнес (але для мене це не головне). Поспілкувавшись місяць, він вирішив приїхати до