Чоловікові довіри більше, ніж подрузі! Вона залицялася до нього 6 років і якось він їй сказав: “Слухай, так приїжджай до нас жити, ти баба начебто нормальна, я свою Машку вмовлю”

З чоловіком живемо разом уже 6 років. Звісно, що більше немає того шаленого кохання з пеленою на очах, але зате у нас за ці роки склалися нормальні довірчі відносини. За шість років стали одне одному по-справжньому рідними людьми.

Був період, коли ми мало не розлучилися. Але залишилися одне з одним швидше через те, що стали говорити правду. Не ображати і не виставляти одне одному претензії, а просто говорити правду.

Якщо у когось шлюб розвалюється, спробуйте поговорити відкрито, без недомовок і подвійного сенсу. Все або остаточно розвалиться (а розвалиться такий шлюб точно рано чи пізно) або ви навпаки все відновите. Головний фактор – це вміння слухати.

Минулого тижня в понеділок увечері за кухлем чаю чоловік починає мені говорити про те, що моя подруга (та сама подруга дитинства, яку я вважала справжньою) залицяється до нього. Я подумала, що це якийсь жарт або чоловік неправильно зрозумів. Ну пзалицяється – і добре. У чоловікові я впевнена. А подругу автоматом перевела в розряд знайомих.

І вже в цей понеділок лунає дзвінок. Ми якраз пили чай. Чоловікові подзвонила та сама моя подруга. По розмові я розумію, що у неї щось там зламалося: чи то кран, чи то душ …

І тут чоловік різко змінює тему розмови: “Слухай, так приїжджай до нас жити, ти баба начебто нормальна, я свою Машку вмовлю. А кран я тобі на наступному тижні полагоджу “. Та у відповідь матюкнулася і поклала слухавку.

Чоловік коли це ляпнув, я трохи чаєм не вдавилася. У той же вечір подруга видалила чоловіка з друзів.

Живеш, думаєш, що у тебе є нормальна подруга … А вона гидує зі мною мого ж чоловіка ділити … Ось егоїстка! Ахаха …

Related Post

Шукаю чоловіка – красивого, доброго, багатого. Хіба я багато чого хочу?Шукаю чоловіка – красивого, доброго, багатого. Хіба я багато чого хочу?

Після розлучення пройшло 3 роки, залишилася з дитиною одна. З чоловіками не складається, адже я хочу справжню сім’ю і щоб чоловік не зраджував. Я красива, фігура відмінна, шанувальників багато, але

Хлопець запропонував пожити окремо. Це кінець?Хлопець запропонував пожити окремо. Це кінець?

Ми зустрічаємося вже півроку. Останні два місяці живемо разом. Ініціатива більшою мірою від нього. Нещодавно він сказав, що йому потрібно пожити окремо хоча б місяць і подумати, розібратися в собі.

Хлопець кинув мене вагітну двійнею, а потім звинуватив мене…Хлопець кинув мене вагітну двійнею, а потім звинуватив мене…

Я зустрічалася з хлопцем ще на початку дев’яностих. Був дивне час. Але мені тоді було добре – я була закохана. Результатом любові стали дівчинки-двійнята, яких народила в жовтні 1993 року.

facebook