Перейти до вмісту

Чоловіки говорили про своє, ми про своє. Інна зацікавилася моїми роботами і задала питання, скільки на цьому можна заробити. Я працюю фотографом для брендів, мій дохід залежить від частоти замовлень та ще багатьох факторів. Поки я приблизно дорахувала, що це більш ніж 40 000 гривень за останній місяць, Артем вже сам відповів. І він сказав десь 10-15 тисяч

Я заробляю більше за чоловіка. Для нас це не проблема, якщо чесно. Хоча мені більше хотілося б говорити, що ми всі мною дуже пишаємося. Але сучасне суспільство переживає лише на рахунок того, а як Артемчик і чи його це не зачіпає.

Ну та й Бог з ним. Для своїх подружок та сестри я справжній приклад для наслідування. А чоловік мене любить, а це найважливіше.

Так я думала ще до вчора. Але після вечері у колі друзів ситуація кардинально змінилася.

Ми ходили в кафе з колегою Артема та його дружиною. Чоловіки говорили про своє, ми про своє. Інна зацікавилася моїми роботами і задала питання, скільки на цьому можна заробити.

Я працюю фотографом для брендів, мій дохід залежить від частоти замовлень та ще багатьох факторів. Поки я приблизно дорахувала, що це більш ніж 40 000 гривень за останній місяць, Артем вже сам відповів. І він сказав десь 10-15 тисяч.

Розумію, Артемові важливо було захистити своє звання добувача в родині. Колега ж точно розуміє, скільки він може заробляти. Але навіщо брехати, змушувати брехати мене та й взагалі применшувати мої досягнення?

Інна, та що дружина колеги, доречі, зауважила, що так і думала, що на такому багато не заробиш. Додала, що це скоріш таке хоббі, а жінці ж важливо мати цікаве фото.

Ось так, любі мої. Тепер у мене два важливих досягнення в житті: по-перше я досить непогано заробляю, а по-друге – я в той вечір нікого не вбила, хоч це і було досить-таки складно.