Чоловіки не ставляться до мене серйозно та ховають від друзів та близьких. Що я роблю не так?

Зараз мені 28 років і в мене жодного разу не було серйозних стосунків із чоловіком. Було кілька тривалих стосунків, у яких природно були й інтимні, були й розмови до душі, я завжди намагалася допомогти їм у всьому та підтримати, але ніколи в нас не було спільного побуту, розмов про майбутнє, ми не жили разом.

На якийсь час кожен із них міг пропасти, а потім з’явитися, як ні в чому не бувало, і я приймала. Про мене ніхто ніколи не дбав, не допомагав мені, і всі свої проблеми я завжди вирішувала сама, мене не знайомили з друзями та родичами, хоч ми зустрічалися кілька років.

Потім у мене закінчилися сили терпіти це, була розлука, яку я довго переживала, і все починалося за новою. Після цього у моїх чоловіків з’являлися жінки, з якими стосунки у них складалися по-іншому. Для нових жінок вони робили багато, не ховали від своїх друзів та афішували стосунки.

Після останніх стосунків, які тривали 4 роки, я відходила рік і вже змирилася зі своєю самотністю, але зараз я зустріла молоду людину, він мені дуже подобається.

Мені добре з ним і в нас стали розвиватися стосунки, дуже довірчі і теплі, я майже повірила в те, що в мене може бути справжнє кохання. І зараз знову все повторюється, він наче десь далеко від мене, перестав говорити теплі слова і писати, часто бачитися.

А я не розумію, що відбувається. Я тільки знаю, що не хочу його втрачати і хочу зрозуміти причини, чому у мене так складаються стосунки з чоловіками.

Я дуже хочу побудувати гармонійні стосунки з цією людиною, у мене накопичилося дуже багато ніжності та турботи, але я боюся це давати, бо боюся бути покинутою знову. Завжди боюся виявитися непотрібною людині. Боюся дзвонити та писати першою, бо завжди думаю, що це буде не вчасно.

У мене вистачає уваги чоловіків, але вона дуже поверхнева. Я не дурна, зі мною є про що поговорити, завжди намагаюся вислухати, і до мене часто звертаються за порадою, я ніколи не вередую без приводу і не істеричка.

У мене приваблива зовнішність і гарна постать, з багатьма чоловіками у нас дружні та теплі відносини. Але я не розумію, чому не складаються стосунки любовні. Щоразу, знайомлячись із чоловіком, я боюся, що буде так, як і з попередніми. Мені дуже потрібна порада збоку.

Related Post

Він мені сказав, що все знає про мене з Костею, але є одне “але”: там у квартирі сидить Аня дівчина Кості, вони досі зустрічаютьсяВін мені сказав, що все знає про мене з Костею, але є одне “але”: там у квартирі сидить Аня дівчина Кості, вони досі зустрічаються

Все почалося, коли я навчалася на першому курсі, на початку навчального року. Ми гуляли з подружкою міською площею, сіли на лавочку, подружка відійшла. До мене підійшов хлопець познайомитися, я спочатку

Може, я поспішаю з висновками, що нічого не залишилося, і з часом почуття повернутися?Може, я поспішаю з висновками, що нічого не залишилося, і з часом почуття повернутися?

Я давно вже для себе зрозуміла, що стосунки з чоловіком вичерпали себе. Але не розлучилася з ним тільки тому, що боялася, що син залишиться з батьком. Сину Артему вже 15

Забезпечений киянин поїхав до Сибіру за коханоюЗабезпечений киянин поїхав до Сибіру за коханою

Андрій не шукав серйозних відносин, але любов сама знайшла його. Перший час Андрій не помічав нову співробітницю Олену. Вона була невисокою, худенькою і не привертала уваги. Олена скромно виглядала і