Чоловіки не ставляться до мене серйозно та ховають від друзів та близьких. Що я роблю не так?

Зараз мені 28 років і в мене жодного разу не було серйозних стосунків із чоловіком. Було кілька тривалих стосунків, у яких природно були й інтимні, були й розмови до душі, я завжди намагалася допомогти їм у всьому та підтримати, але ніколи в нас не було спільного побуту, розмов про майбутнє, ми не жили разом.

На якийсь час кожен із них міг пропасти, а потім з’явитися, як ні в чому не бувало, і я приймала. Про мене ніхто ніколи не дбав, не допомагав мені, і всі свої проблеми я завжди вирішувала сама, мене не знайомили з друзями та родичами, хоч ми зустрічалися кілька років.

Потім у мене закінчилися сили терпіти це, була розлука, яку я довго переживала, і все починалося за новою. Після цього у моїх чоловіків з’являлися жінки, з якими стосунки у них складалися по-іншому. Для нових жінок вони робили багато, не ховали від своїх друзів та афішували стосунки.

Після останніх стосунків, які тривали 4 роки, я відходила рік і вже змирилася зі своєю самотністю, але зараз я зустріла молоду людину, він мені дуже подобається.

Мені добре з ним і в нас стали розвиватися стосунки, дуже довірчі і теплі, я майже повірила в те, що в мене може бути справжнє кохання. І зараз знову все повторюється, він наче десь далеко від мене, перестав говорити теплі слова і писати, часто бачитися.

А я не розумію, що відбувається. Я тільки знаю, що не хочу його втрачати і хочу зрозуміти причини, чому у мене так складаються стосунки з чоловіками.

Я дуже хочу побудувати гармонійні стосунки з цією людиною, у мене накопичилося дуже багато ніжності та турботи, але я боюся це давати, бо боюся бути покинутою знову. Завжди боюся виявитися непотрібною людині. Боюся дзвонити та писати першою, бо завжди думаю, що це буде не вчасно.

У мене вистачає уваги чоловіків, але вона дуже поверхнева. Я не дурна, зі мною є про що поговорити, завжди намагаюся вислухати, і до мене часто звертаються за порадою, я ніколи не вередую без приводу і не істеричка.

У мене приваблива зовнішність і гарна постать, з багатьма чоловіками у нас дружні та теплі відносини. Але я не розумію, чому не складаються стосунки любовні. Щоразу, знайомлячись із чоловіком, я боюся, що буде так, як і з попередніми. Мені дуже потрібна порада збоку.

You cannot copy content of this page